Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 40 feletti nők miért rivaliz...

A 40 feletti nők miért rivalizálnak a fiatalabb nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy a húszéves nő szemtelen, vagy a pasijára hajt.
2021. nov. 22. 11:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
18%

#9

Ha magyar az anyanyelved, akkor azon válaszolj lehetőleg. Ennyire bonyolult lenne? Eléggé fárasztó egy ember vagy. Nem mondták még neked?

2021. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne trollkodjátok szét a kérdést a vitátokkal. Intézzétek privátban.
2021. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%
De, a kollégám mondta, "wow, ahogy így megcsillan a bágyadt novemberi nap a sötét mézszőke hajadon, olyan fárasztó vagy".
2021. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
Mert nincs jobb dolguk. 40 felett általában önállósodnak a gyerekek, vagy esetleg kirepülnek, ők meg haszontalannak érzik magukat. Ezek általában azok a nők, akik 20 éve ugyanazon a munkahelyen ugyanabban a munkakörben vannak. A saját fusztrációjukat élik ki az áskálódáson.
2021. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

40 évesen? Ahhoz kb 20 évesen kellett volna szülniük. Nekem az 50-es kolléganőimnek most pár év eltéréssel érettségiztek le a legkisebb gyerekeik.


Na meg ez nem magyarázza meg azt, hogy valaki miért ilyen egész életében.

2021. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

a nőknek óriási trauma, hogy megöregednek, sőt már az is, hogy elérik a 30 éves kort, hiszen a férfiaknak ösztönösen a 20on éves csajok tetszenek.

egyébként meg a 2-es nagyon jól leírta az igazságot, csak gondolom, vmi érzékeny virágszál lepontozta :D


egyszerűen arról van szó, hogy az öregedő (sokszor elhízott) magyar nőknek rosszulesik, hogy a férfiak a 22 éves Gizi kolleginát bámulják meg, ennyi. gizikének segítenek, mert szép fiatal, esetleg többet mosolyog, kedvesebbek vele, ezért utálják gizikét. egyszerűbb is ez, mint 30on túl esetleg mozogni, normális étrendet tartani.

2021. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én meg úgy látom, hogy nem kell általánosítani. Vannak ilyen típusú emberek, meg másmilyenek. Nincs olyan, hogy A NŐK. Van a Mancika, aki rivalizál, meg van a másik nő, aki nem.
2021. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
De nem jó dolog kiszűrni a felszínes férfiakat? Az a férfi, akit a húszéves bombatestű Gizike fog meg (nem a diplomájáért vagy a felsőfokú diplomájáért vagy a humoráért), az annyit is ér.
2021. nov. 23. 14:19
 19/28 anonim ***** válasza:
De ennek mi köze a rivalizáláshoz? Én enélkül is ki tudom szűrni a felszínes férfiakat.
2021. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyik srác aki ilyen sovány, de pocakos volt - asszem ez a skinny fat - elkezdett edzeni. Egyáltalán nem lett izomagy, kellemesen sportos lett. Meg valahogy a testtartása is jobb. Na őt a két igénytelen elhízott férfi! kolléga mindig baszogatja.


Szerintem ez nem nemfüggő, vagy korfüggő, ez csak szimplán rossz tulajdonság.

2021. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!