Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 40 feletti nők miért rivaliz...

A 40 feletti nők miért rivalizálnak a fiatalabb nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy a húszéves nő szemtelen, vagy a pasijára hajt.
2021. nov. 22. 11:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, te h..lye vagy.

A külső megfog, a belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol. Tudom, klisé, viszont igaz.


De tudom, te összjönnél bányarémmel is, hisz neked csak a belső számít.

2021. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
A megtart és a hozzáláncol közt mi a különbség?
2021. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#22

Muszáj az élő fába is belekötni? Nem én találtam ki, ember, csupán idéztem.

2021. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ne idézz olyat, amit nem értesz.


Aki tudja, az elmagyarázhatja.

2021. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#24

Menj vissza általános iskolába, ha gondod van a szavak értelmezésével. Felnőtt ember vagy, úgy gondolom, tehát, ha valamit nem értesz, akkor nézz utána magadnak. Nem az én feladatom neked elmagyarázni, ha te valamit nem értesz.

Ott a Google, nézz utána, ha nem értesz valamit. Ne más f..szával verd a csalánt.

2021. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanazt jelenti. Az egyik költőibb. A szex hozzáláncol, a szex megtart.... ugyanaz.
2021. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
39%
A fiatalabb,jól kinéző nő általában több figyelmet kap az ellenkező nemtől.Az idősebb,vagy nem túl előnyös külsővel rendelkező nőkben ez irigységet válthat ki,ezért elkezdhetik piszkálni.Én férfi vagyok,olyan munkahelyen,ahol sok nő van,és tapasztalataim szerint bizony ennek van alapja.Persze ez több dologtól is függ,ha pl.egy nőnek erősebb az önbizalma,az nem fogja kikezdeni a másikat.Szóval általánosítani nem lehet.Ja,és férfiaknál is előfordulnak ugyanezek a dolgok.
2021. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az utolsó jól leírta.

A nők többsége súlyos önbizalomhiányban szenved, amit fiatalkorukban enyhít a férfiak figyelme, a sok bók.

Ahogy elérik a 30 éves kort, ezt rohamosan csökkenni kezd a figyelem, amitől borzasztóan frusztráltak lesznek. Ráadásul a mai fiatalabb lányo nem is butábbak, mint a 30 feletti nők, szóval elgé frusztráló lehet, hogy 24 éves lány munkatárs nemcsak szebb, de okosabb is nálad.

2023. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!