Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselekednek így középko...

Miért viselekednek így középkorú emberek Facebookon?

Figyelt kérdés

Időnként furcsa emberek tesznek nevető fejeket a fotóimra, kommentjeimre Facebookon. A közös bennük, hogy:

1. nem ismerem őket (közös ismerősről sem tudok, és amíg én aktív voltam, ők nem voltak aktívak azokban a csoportokban).

2. Mind középkorúak

3. Mindenféle előzetes vagy utólagos kommunikáció nélkül, odaraknak egy nevető fejet. Akár arra is veszik a fáradságot, hogy az összes számukra látható fotómat és megosztásomat is megjelöljék nevető fejjel. :D


Én soha nem raktam vadidegenek személyes FB posztjaira nevető fejet.


Ti találkoztatok már ilyen fajta trollokkal Facbookon? Hogyan reagáljátok le?



2021. nov. 27. 21:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Pedig ha az a norma, hogy mindenki privátra állít mindent és/vagy nem szól hozzá semmihez saját névvel, mert fél a többi usertől, az bizony rombolja a közösséget.


Egyébként nem az a kérdés, hogy legyen-e privát az én oldalam, hanem hogy hogyan reagálja le, az aki ténylegesen találkozott már a jelenséggel. Ugyanis lehet tiltani, jelenteni is a usert, esetleg teljes mértékben ignorálni is, vagy visszatrollkodni. :)


Viszont a 10. válasz nekem azt sugallja, hogy az agresszor pártján állsz. Érdekelne, hogy miért.

2021. nov. 27. 23:50
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez most olyannak hat mint amikor a köldökig kivágott dekoltázsos megsértődik ha a fél utca őt nézi.

Ha nem szereted az idegeneket állítsd privátra a profilod.

2021. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet hogy bot? Nekem fura kicsit... szerintem botok lesznek ezek. Ki a szar rak tele egy komplett személyes profilt ugyanazzal a röhögő fejjel, ez tuti nem igazi ember.
2021. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
Egyáltalán nem állok az agresszor pártján, mért állnék, hanem arra utalok, hogy a világ nem fekete-fehér, holmi hangzatos elvek alapján te nem söpörheted le magadról a saját biztonságod iránti felelősséget, ez ugyanannak a dolognak a két egymás mellett lévő oldala, és ha a kettő közül bármelyiket megszünteti az azért felelős személy, akkor megszűnt a probléma. Egyébként velem nem szokott ilyen előfordulni, pedig bizonyos képeim (önkéntes munkáról) és bizonyos posztjaim (kultúráról) szándékosan nyilvánosak, és aktív hozzászóló is vagyok. Ha ilyet tapasztalnék és sértő lenne, tiltanám az illetőt, a tolakodó durvaságot pedig jelenteném.
2021. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz, mint mikor valaki egy vitában elkezd "személyeskedni". Bunkóság, de vannak emberek szép számmal, akiknek eddig terjed az intelligenciája, nincs ezen mit meglepődni meg kérdezgetni a miértket.
2021. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez az fb.. mindenki azt csinal amit akar. Foleg ha kommentelsz osszevissza minden felere. Allitsd be h csak ismeros lasson ha zavar..
2021. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!