Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholistának számít az, aki...

Girlll3 kérdése:

Alkoholistának számít az, aki mindennap iszik sört, de nem berúgásig?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 19:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Én vagyok az alkoholista. Napi 6-8 liter kőbányait iszom. Néha napján 10-et is :D

2021. nov. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Az alkoholizmus mint minden függőség a rendszerességen múlik.

Nem számít mennyit, milyent, hogyan, miért.

Nem számít hogy naponta, vagy minden szombaton, a rendszeresség tesz alkoholistává.

2021. nov. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12, Szóval ha minden évben szilveszterkor megiszok egy sört akk alkesz vagyok szerinted. Hiszen az rendszeres :D
2021. nov. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én azért vagyok alkesz, mert utálom ezt az életet amit élek. Utálok, gyűlölök pl dolgozni. Az sem tetszik hogy ilyen fizetések vannak, és csak hosszú idő alatt lehetne 1-ről a 2.re jutni. ezenkívül van egy csomó más problémám is, amikkel nem akarok foglalkozni. Viszont ha józan vagyok látom ezt az életet amit élek, és fáj. Így inkább berúgok, és röhögök mindenen. Csak ne kelljen már szembesülnöm az élettel, és állandóan problémákat megoldani. Nekem ezt takarja az alkoholizmus.
2021. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as, Te is tudod hogy hozzászólásod csak szőrszálhasogatás. :)


[link]

2021. nov. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem, de eléggé gyenge jellemre utal, hogy nem bír ki egy napot alkohol nélkül.
2021. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Emiatt fejeztem be az ismerkedést valakivel. Pár hete leveleztünk, mire leírta, hogy napi szinte iszik, de nem berúgásig. Szerintem ez elég elkeserítő, főleg, hogy mindene megvan.
2021. nov. 30. 17:10
 18/26 anonim ***** válasza:
És ha valaki az? Depressziós meg embergyűlölő lehet lenni, jól meg nem érezheti magát senki? Alkoholista sem lehet, pedig lehet tök jó meg normális ember.
2021. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18-as no komment.... Ismerem az alkeszokat, problémamegoldás nulla, rinyálni tudnak, cselekedni és gondolkodni nem. Alacsony a stressztűrőképességük és nem lehet rájuk számítani. Gyenge jellemek. És a többségük ageesszív és kötekedő. Van-e ilyenre bárkinek is szüksége? Hát, nem.
2021. dec. 5. 14:56
 20/26 anonim ***** válasza:
46%

Akkor most ezzel van a bajod, vagy azzal, hogy alkoholisták?

Mert akkor lehetne haragudni a lelkibetegekre is. Ezért közösítik ki a másikat mindenért.

Az baj, ha kiközösítenek mert nem iszol, de ha te közösítesz ki valakit mert iszik, az rendben van?

Tök mindegy, hogy iszik-e vagy sem, szard már le.

2021. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!