Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt osztálytársaid közül is...

Volt osztálytársaid közül is a piszkáló gépek és a legnagyobb pofájúak nem vitték semmire suli után?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem lehet általánosítani.

1 lány volt az osztályunkban aki kB terrorizált mindenkit. Ő már 7 éve Amerikában él es dolgozik

Fiúk között akik ilyenek voltak is normális életet élnek.

Van aki családot alapított es dolgozik mellette persze.

Van akinek saját vállalkozása van, vagyis 2 is van akinek vállalkozása van.

Felnőttünk...

29/N

2021. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Egyről tudom hogy börtönbe került. Betört egy öregemberhez, megverte, kirabolta. Meglepő, mert gazdag családból származik, focizott is stb. Attól hogy egy bully volt nem tűnt bűnözőnek.

Egy öngyilkos lett, drogozott, szakított a csajával és utána felakasztotta magát.

Sokan elköltöztek a városunkból, van aki külföldön dolgozik. Van aki cégvezető lett. Azt mondanám a nagypofájú, zaklatók 70%-a vitte valamire, legalábbis dolgoznak.


A nagypofájú pitshák többsége kiélt fejű szingli anya lett. Van amelyiknek 5 gyereke van 25 évesen.

2021. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
De. Sorba potyogtatnak azóta is...
2021. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezek a fajta fiúk vagy sokra vitték vagy csak szimplán átlagos normál életük van és családjuk, a lányok már kevésbé. Ott van aki kva lett és van aki ezt már 12 évesen is űzte, az azóta sem talált még semmilyen párkapcsolatot sem, nemhogy valamilyet ahogy normál munkát sem és csak lézeng.
2021. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert továbbléptem, és tojok a fejükre. Már a nevükre sem emlékszem kb...
2021. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!