Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy félénk lány hogyan tudna...

Egy félénk lány hogyan tudna ne állandóan elpirulni ha fiúkkal kell beszélgetnie? 24/L

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mi a baj azzal, ha elpirulsz?
2021. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tök ciki szerintem. Mindig a földet vagy a plafont nézem és sosem a szemükbe, hebegek, habogok a közelükben.
2021. dec. 2. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Az ember alapból kritikusabb önmagával. Nem ciki szerintem, sőt egyenesen aranyos.


Ami segíthet, ha gyakran szocializálódsz és ugyanakkor gyakran képzeled el magad bizonyos helyzetekben. Ezzel hozzászoktathatod magad és talán ritkábban jössz zavarba.


Bár, szerintem egyáltalán nem probléma ez, de ahogy gondolod.

2021. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem nem vagy egyedül! De be kell beszélned magadnak,hogy ők is emberek Te is az vagy és úgy kell hozzá állni beszélgetni egy kicsit erőltetni kell hogy rájjuk nézz...én 32/F vagyok és van hogy hasolóan reagálok a lányokra egy kicsit le kell nyugtatnom magamat hozzá, hogy tudjak normálissan viselkedni és tudjak érthetően beszélgetni! Minnél többet kommunikálsz annál könnyebb irányítanod Magad...szerintem!
2021. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
En pont egy ilyen lannyal ismerked. Szerintem nagyon cuki, meg be is jon
2021. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold!
2021. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Én is olyan lány vagyok aki elpirul ha egy jobb férfivel kell beszélni.

De szerintem csak azt tarthatja esetleg "cukinak" akinek vmennyire bejön az adott lány.

2021. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

"De szerintem csak azt tarthatja esetleg "cukinak" akinek vmennyire bejön az adott lány."


16 évesen cuki, 24 évesen már kva gáz.

2021. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Semmi gáz nincs ebben!
2021. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokat kell beszélgetned, egy idő után megszokod, és nem lesz ilyen bajod
2021. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!