Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak olyan emberek...

Tényleg vannak olyan emberek akik még ismerőseivel egyikkel sem tegeződik? Az milyen ember lehet?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az magázódós ember lehet.
2021. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismetek ilyen embereket?
2021. dec. 3. 11:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismertek ilyen embereket?
2021. dec. 3. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen,m csak filmekben van, mert aki a szinkront írja, soha nem látja a filmet. Sokszor még a szinkronszínészek is teljesen vakon dolgoznak.


Mindig röhej, amikor megy a 18. évad, és a fél életüket jóban-rosszban együtt átszenvedő szereplők még mindig magázódnak. Másik jó vicc, maikor a hollywoodi filmekben a hős meg a hősnő már 40-szer dugtak, de még mindig magázódnak. "Kedves Béla, megtenné, hogy leszop?" "Persze, Mariska, kérem jöjjön közelebb."...

2021. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Béla szopja le Mariskàt?

Mondjuk 2021 van, minden megtörténhet.

Egyébként igen, én ismerek ilyen embert. A volt tanárom. A saját nevelt lányát is magàzza(19 éves), hallottam. Jófej tanár, sokat találkoztam vele gimis éveimben a kocsmában. 😂 De a kocsmában is magàzott mindenkit. Egy zseni egyébként, fotografikus a memóriája, zseni programozó, stb. Kicsit bolondos figura.

2021. dec. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan embert ismerek, aki a szüleit, nagyszüleit számomra nevetséges módon magázza. De, olyat aki a közeli ismerőseit is olyat nem. Hál istennek.
2022. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kolumbiaik magazodnak egymast kozt. Rika a tegezes
2023. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!