Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek a folyton...

Hogyan kezelitek a folyton csúsztató, füllentő embereket?

Figyelt kérdés

Pl megindokolja hogy azért késett mert elment az idő a tanulással holott korábban mondta hogy nem is lesz vizsgája így nem kell tanulnia, elaludt mert nem csörgött az ébresztő stb

Ezeket toleráljátok?

Hogyan reagáljátok le annélkül hogy harag lenne belőle?


2021. dec. 9. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem szoktam késni, nem tudom miről van szó.
2021. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinek a haragja? Megharagudna, mert szóvá tenném neki, hogy többet elő ne forduljon? Megharagudna, mert jelezném neki, nem hihetőek a sztorijai? Megharagudnék rá, mert többedszer hülyének néz?
2021. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem eléggé idegesítő ez a tulajdonság. Én simán megmondom, "bocsi, hogy elkéstem", nem indoklom meg. Ha meg valamihez nincs kedvem, pl. találkozni valakivel, akkor megmondom, hogy ne haragudjon, most nincs kedvem, nem keresek kifogásokat.


Ezért nem is értem, hogy sokan miért ilyenek, sokkal tisztább dolog az igazat mondani, mintsem magyarázkodni kamu indokokkal.

2021. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te hogy reagálsz ha ilyeneket kamuznak NEKED?
2021. dec. 9. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kamuznak?
2021. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!