Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek a dühöt ami...

Hogyan kezelitek a dühöt ami bennetek van?

Figyelt kérdés

Bulling és más traumák miatt felgyülemlett bennem a düh, ami már annyira kezelhetetlen volt, hogy kénytelen voltam pszichoterapeutához fordulni. Pár hónapja csinálom és jobban is vagyok, de sajnos a dühöm néha még előtör belőlem, olyankor nem tudom mit csináljak. Az én terapeutám azt ajánlotta, hogy találjak úgy mond ökológiai formát ennek az egésznek, például papír szaggatás meg ilyesmik. De valójában ez csak rövid ideig segít, szóval kíváncsi vagyok, hogy ti ezt hogy kezelitek, ha van vagy volt ilyen az éltetekben.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat



2021. nov. 12. 01:43
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Sörrel.
2021. nov. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Irónikusra veszem, és nevetek a dolgokon. Vagy zenét hallgatok. Csak angol nyelvűt.
2021. nov. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Elmegyek kardiozni egy terembe. Tiszta erőből mindent beladok, nekem eddig ez valt be. Jó időben volt, h biciklire pattantam és 30 km múlva elmúlt az érzés.
2021. nov. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meditációval
2021. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
van egy bokszzsákom, az hamar leszedi. Akár futhatsz, a legjobb a sport. Ha kimeríted magad akkor tudod kontrollálni. De a legtutibb, hogy túlteszed magad rajta, azaz nem látsz bullying-et vagy más traumát.
2021. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenkibek köszönöm a válaszokat!



3. Nah ez a fura, hogy nekem is van bicajom aztán nem is gondoltam rá. Köszönöm hogy leírtad. Jó lesz már szegényt elővenni a garázsból.


4. Mivel soha nem meditáltam, ma reggel letöltöttem egy alkalmazást, egy ilyen útmutató keppen. Valószínűleg hasznos lesz.


5. A boxzsák az jó ötlet. Talán én is beruházok egyre. De addig maradok a párnánál, aztán meglátom.


Azt tudom mondani, hogy már túl tettem magam rajta csak ez az apró dolog valamiért még maradt. De nem sokáig.

2021. nov. 12. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos nyugtatók mellékhatása is lehet a düh.
2021. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pl: [link]
2021. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalnod mi segít neked.

Nekem pl ha valakinek kibeszélhetem a gondom, vagy elpanaszkodhatom hogy felidegesitett aztán már viccesre fogom mert érzem a másiktól hogy ez nem olyan komoly mint ahogy én gondoltam

2021. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!