Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 évesen ez teljesítmény?

22 évesen ez teljesítmény?

Figyelt kérdés

- túl vagyok egy 5 éves párkapcsolaton akivel együtt is éltem. Maradt baráti a viszony

- dolgoztam olyan irodában, ahol szakma helyett autodidakta tudással kerültem be

- munka mellett érettségiztem le

- külföldön dolgoztam pár hónapot

- kifizettem egy hitelkártya tartozásom

- egyedül költözöm albérletbe budapesten, saját magam tartom fenn (akár plusz munkát is bevállalok hogy maradjon egy pici tartalékom)


Viszont:

- nincsenek barátaim, nem járok szórakozni

- randizgatás helyett inkább bdsm kapcsolatokba keveredem

- nem mentem egyetemre, pedig felvettek...most új szakra akarok jelentkezni


A problémám hogy sokszor megkérdőjelezem, jó-e amit csinálok... kicsit kisebbségi érzésem van, hogy valahol máshol kéne már tartanom, pedig tudom még fiatal vagyok.



2021. dec. 10. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

"- túl vagyok egy 5 éves párkapcsolaton akivel együtt is éltem. Maradt baráti a viszony"

Már most bohóc vagy xD

2021. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Saját magad irányítod a sorsodat.


Honnan jött a bdsm-be keveredés...? Csak úgy, random...?

2021. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze, mindennek oka van...meg én hozom a döntéseket. A bdsm, a párkapcsolat is ilyen.


Azért nem érzem bohócnak magam, mert konfliktus nélkül is képes vagyok felismerni ha valami nem működik és le is tudom kommunikálni.

2021. dec. 10. 10:51
 4/13 anonim ***** válasza:
10 év az jobban hangzik. xD
2021. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
3: OK, de akkor mégis van valami diszkomfort érzésed az egésszel kapcsolatban, hiszen kiírtad a kérdést...
2021. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező most magadat akarod nyugtatni... Szóval nincs valami rendben, ha teljesítmény, ha nem.
2021. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a kérdés most őszintén?


Azt várod hogy az egódat simogassuk?

2021. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs konfliktus és tudtok kommunikálni, akkor mivel volt a baj? Alapvetően, ha van valami gond, akkor az konfliktust szül és ha ezt meg tudjátok beszélni, akkor fennmarad hosszútávon is egy jó kapcsolat.

Szóval vagy nagyon papucs volt valamelyikőtök (esetleg mindketten) és magában tartotta az összes problémáját, ami így csak gyűlt idővel és megmérgezte a kapcsolatot, vagy irreális elvárásaid vannak a kapcsolatokkal szemben és teljesen irreális okok miatt vetettél véget neki.

2021. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira ostoba kérdés

Van akinek teljesítmény van akinek nem

Mindenkinek más a fontos

2021. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagy, dolgozol látástól vakulásig, hogy önállóan tudj élni és keveset spórolni is és már most nincsenek barátaid. Akkor mi is itt a teljesítmény?

Ha esetleg teljesítmény alatt azt érted, hogy 17 éves korod óta dolgozol és már külön élsz a szüleidtől, akkor elmondom, hogy nekem nem egy ilyen ismerősöm van, szóval az én életemben inkább átlagosnak számít ez. Sőt kiegészíteném még azzal is, hogy 21-25 éves korosztályba tartozó ismerőseim nem egész nap tartó robotolással érik ezt el, hanem egy jól fizető állással, ami mellett még a saját életükre is marad idejük/ energiájuk.

Egy dolgos, szorgalmas fiatal lány vagy, ami becsülendő, de ez önmagában (számomra) nem teljesítmény.


Abban azonban egyetértek veled, hogy nagyon jó dolog, ha feltudod ismerni, hogy valami már nem működik, mert pl ellaposodott, eltávolodtatok egymástól, és annak ellenére, hogy nincsenek is viták, mert lényegében elvagytok egymás mellett, mint két befőtt, de ki tudsz lépni belőle és nem rabolod egyikőtök idejét sem.

2021. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!