Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért mennek...

Az emberek miért mennek covidosként közösségbe?

Figyelt kérdés

Egyre több helyről hallom, hogy valaki nem érez ézeket szagokat, de simán járkál az utcán vásárol, dolgozni megy. A lázas, taknyos gyerekeket lázcsillapítóval küldik az iskolába, így az egész osztály karanténba kerül?


Miért nem képesek az emberek arra, hogy ha már nagyon valószínű, hogy covidosak, akkor pár napra otthon maradjanak. Nem lenne ennyi halott.


Ezeket az embereket miért nem zárják börtönbe?



2021. dec. 10. 11:29
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Természestesen azokra az emberekre gondoltam, akik sejtik, hogy covidosak, és nem a maradéktünetre gondolok, hanem az első 10 napra, amikor fertőzőek.


Sajnos én is találkoztam ismerőssel, akinek a közelében volt covidos, ő nem érzett ízeket, mégis a boltban vásárolt. Persze nem volt pozitív eredménye, de sejthető, hogy nem más van dologban.


Konkrét esetet tudok, amikor covidgyanús gyerekeket küldtek iskolába.


A nem lehet megoldani rossz érv. Ha eltöröd a lábad meg tudod oldani? Ha elrendelik a hatósági karantént meg tudod oldani? Ez inkább kényelmesség és nemtörődömség lehet. Sokszor úgy érzem, hogy egy óvodásnak több felelősségtudata van, mint sok felnőttnek.

2021. dec. 10. 12:19
 12/27 anonim ***** válasza:
36%
#10 Azért mert az írtad, hogy jól teszik akik szeretnek másoknak ártani. Kiegyensúlyozott normális ember ilyet nem mond, meg még eszébe se jut ilyen.
2021. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
32%
#12 És ezt ki dönti el? Te? Vagy a hozzád hasonló "vigyázzunkmindenkire" emberek? Szánalmas.
2021. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy szánalmas, mert annak örülsz ha más emberek bajban vannak. Ezzel a hozzáállással magadnak is ártasz ám, mert egyre nyomorultabb leszel.
2021. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
😂 Jelentette a válaszom. Milyen idegesnek kell már lenni ehhez, 14es? :) Úristen..
2021. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
44%
Akkor most el kell hogy keserítselek mert nem én jelentettem.
2021. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%

1) nincsenek is halottak, hehe. Mármint több nincs.


2) az emberek 90%-a tünetmentesen vészeli át. Valószínűleg te is mászkáltál covidosan meg fogsz is.


Nincs ezzel semmi baj, egyébként én eddig is mentem náthásan dolgozni, szal' nem értem a problémád.

2021. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy kérdés, hordott maszkot az illető? Ha igen, mi a kifogás? Egyrészt, negatív lett a tesztje, másrészt az orvosok szerint véd a maszk mégha nem is 100%-osan(Ahogy az oltás sem 100%-os, ugyanúgy elkaphatod, csak kisebb eséllyel halsz bele), értem én, hogy védjük az embereket, blablabla, de ha egyszer negatív lett a tesztje és maszkot is hordott, akkor senki semmit nem mondhat.
2021. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#18 vagyok. Bocsánat rosszul tettem fel a kérdést. Hordtak maszkot az emberek?
2021. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Valszeg a manika miatt.
2021. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!