Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért mennek...

Az emberek miért mennek covidosként közösségbe?

Figyelt kérdés

Egyre több helyről hallom, hogy valaki nem érez ézeket szagokat, de simán járkál az utcán vásárol, dolgozni megy. A lázas, taknyos gyerekeket lázcsillapítóval küldik az iskolába, így az egész osztály karanténba kerül?


Miért nem képesek az emberek arra, hogy ha már nagyon valószínű, hogy covidosak, akkor pár napra otthon maradjanak. Nem lenne ennyi halott.


Ezeket az embereket miért nem zárják börtönbe?



2021. dec. 10. 11:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
33%
Egocentrizmus tombol, vagy csak tanulatlanok, a rálátásuk a dolgokra beszűkült, igényszint nélküli... Magukkal kapcsolatban sincsnek különösebb igényeik. Vagy úgy vannak vele, hogy így állnak bosszút a saját, nem túl pozitív életükért...s még rengeteg dolog lehet...
2021. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#21, és az nem játszik hogy bele sem gondolunk, csak simán nem foglalkozunk vele?
2021. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

Én nem mentem emberek közé, mikor covidos voltam.

De azt a 2 hetet nem is fizették ki, így csak a megtakarítások miatt nem haltam éhen.

Szóval sajnos megértem, hogy valakinek dolgoznia KELL.

2021. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%

Az influenzas betegek miert mennek kozossegbe?A kerdes ugyanaz :D

Ertelmetlen a kerdes is de mindegy

2021. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
33%

#24

A válaszod se a legértelmesebb.

2021. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

22-esre válasz: de, az is lehetséges. Van egy ismerősöm, aki szerintem nem is tudja:) még ma sem, hogy konkrétan covid-járvány van. A maszk mondjuk már valahogy feltűnt neki...

Széles a spektrum:)

Erre mondják talán, hogy boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa.

2021. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
#26 Ilyen nekem is van, nem jár sehova, ha nem lenne internet, ő sem tudna a helyzetről.
2021. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!