Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reklámozzam magam, a...

Hogyan reklámozzam magam, a munkámat jobban, hogy ne nézzenek munkanélkülinek?

Figyelt kérdés

Jól sáfárkodtam az örökségemmel, jókor voltam jó helyen. Én 2011-ben új lakásokat vettem belöle, a bátyám lakást magának meg autót, nyaralást. Most az ingatlanozással, adás-vétellel, kidással oda jutottam, hogy van összesen 6db új építésü 1 illetve másfél szobás lakásom. Ezekböl szép bevételt érek el, nem viselt meg a covid miatt állásvesztés sem. Hátra tudtam dölni valamelyest. Most viszont sokan munkanélkülinek tartanak mert nem járok be dolgozni sehova. A barátnöm is kicsit szégyelli, hogy mit mondjon, hol dolgozok ha kérdezi valaki? Én azt szoktam mondani, saját lakásokat adok ki. “Jó de hol dolgozol? Honnan van a fizetésed?” Ezt kérdezik általában. “Ja nem dolgozol sehoool?” És innentöl úgy kezelnek mint valami lúzert aki munkanélküliként elvan az életben, anyunál lakik kb. Mint valami kisgyerek.


Mit tehetnék?


2021. dec. 12. 14:00
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Pl vicces sztori, éjjel 10-kor hív az állandó bérlö hogy áll a fürdöszobában a víz. Az állandó szakim karanténos volt, senki nem vállalta SOS-ben. Én mentem oda mindenféle cuccal. Kiderült, hogy tele lett borotválás, hajvágás utáni szörökkel a padló összefolyó és totál eldugult. A hülyék meg valószinüleg vígan szexeltek a zuhany alatt amíg a víz meg folyott ki mint az állat. Mert más okot nem látok hogy ne látták volna.


Nekem kellett a szöröket kiszedni gumikesztyüben, rém kellemetlen volt. Nem maradhatott úgy a dolog, ebben igazuk volt, de mégis … A pasi meg müszaki analfabéta, semmihez se nyúl hozzá, az izzó is velem akarta cseréltetni. Szóval van dolog vele.

2021. dec. 12. 17:12
 22/32 anonim ***** válasza:
95%
19. Mert az jobb, hogyha mást gazdagítva számára értelmetlen feladatokat lát el, mint ha kevesebbet dolgozva azt csinál amit akar és ami neki jó, ugye? Hát elég más fogalmaink vannak a jó és értelmes életről. Vannak, akik akkor is el tudják tölteni az időt, ha nem kaptak feladatot a főnöküktől.
2021. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
95%
De azok az emberek mindenkit le néznek aki nem alkalmazott. Ha valakinek semmije nincs és nem dolgozik csak élősködik az gáz. De a te eseted teljesen más. Azzal nem értem mi probléma van ha valaki jobban él, mint más munkahellyel. Mert vannak ilyen emberek, azok a típusú emberek még a vállalkozókat is lenézik. Ő alkalmazott szar pénzért akkor mindenki legyen az. Csak erre megy ki a játék. Irigy de még te érezd szarul magad.
2021. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
93%
* ha valaki jobban él munkahely nélkül
2021. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
61%
A befektető mióta munkanélküli?
2021. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

22-es, mi értelme direkt félreértelmezni a válaszokat? Most így jobb, hogy írtál egy nettó f.szsagot?


A befektető kifejezés nem itt kezdődik, nem a gagyi panel tulajdonosokra használják.


Van munkája? Nincs. Mi ő? munkanélküli

2021. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Szabadúszókat is lenézik, aztán van 3-4 munkahely, ahová bedolgoznak. Biztos azért a normális, ha van egy meló 3 műszakban, aztán ha kirúgnak, túlóra van és nem a magad ura vagy, az a legjobb. Nem. Egyébként meg szerintem tanulj, ha meg van végzettséged, ne érdekeljen. Az, hogy lakásokat adsz ki, remek dolog, ezzel keresel pénzt. Mert amikor vki ül a ruhatárban, az biztos kemény meló 😃.
2021. dec. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26 majd ha 6 újépítésű lakás fölött diszponálsz, akkor mondd hogy nem vagy befektető. A havi 200-as fizud mellett persze megértem, hogy savanyú a szőlő.
2021. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Munkanélküli (állástalan, vagy álláskereső) az a személy, aki munkaképes egy adott időpontban és dolgozni is akar, viszont nem tud elhelyezkedni."

Tehát te nem vagy munkanélküli.

2021. dec. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
28-as, 4 lakást adok ki és vezetőként bőven afelett keresek, de igazából ez lényegtelen a kérdés szempontjából
2021. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!