Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reklámozzam magam, a...

Hogyan reklámozzam magam, a munkámat jobban, hogy ne nézzenek munkanélkülinek?

Figyelt kérdés

Jól sáfárkodtam az örökségemmel, jókor voltam jó helyen. Én 2011-ben új lakásokat vettem belöle, a bátyám lakást magának meg autót, nyaralást. Most az ingatlanozással, adás-vétellel, kidással oda jutottam, hogy van összesen 6db új építésü 1 illetve másfél szobás lakásom. Ezekböl szép bevételt érek el, nem viselt meg a covid miatt állásvesztés sem. Hátra tudtam dölni valamelyest. Most viszont sokan munkanélkülinek tartanak mert nem járok be dolgozni sehova. A barátnöm is kicsit szégyelli, hogy mit mondjon, hol dolgozok ha kérdezi valaki? Én azt szoktam mondani, saját lakásokat adok ki. “Jó de hol dolgozol? Honnan van a fizetésed?” Ezt kérdezik általában. “Ja nem dolgozol sehoool?” És innentöl úgy kezelnek mint valami lúzert aki munkanélküliként elvan az életben, anyunál lakik kb. Mint valami kisgyerek.


Mit tehetnék?


2021. dec. 12. 14:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

Szép estét!

Szeretnék jelentkezni az állásra.

Jó kommunikációs és konfliktusmegoldó készséggel, valamint érzékeny interperszonália ”antennákkal” rendelkezem.

Kommunikatív alkatnak tartom magam. Angolul,Németül nem beszélek, de egy gyorstalpaló tanfolyam elvégzésére bármikor vállalkozom. ​

Káros szenvedélyektől, alkoholtól,cigarettától és drogoktól mentes vagyok.

Kifejezetten testhezállónak tartom az összetett munkakört, amikor nem kell egy íróasztalhoz leülni, hanem nyüzsögni, intézkedni, megoldani kell a problémákat.

Gyakorlattal nem rendelkezem, de tudom a feladatom.

Szeretnék egy stabil állást, amivel megteremthetem az egzisztenciális alapjaimat.

Bejártam a világot, most dolgozni szeretnék.

Ha szüksége van egy olyan embere, aki a cég minden szaladgálni való dolgait elintézze, akkor én kellek Önnek.

Minden további nélkül kidobhatja a többi jelentkező önéletrajzát,mivel ők nem rendelkeznek olyan tudással, mint én.

Bízzon bennem, próbáljon ki, nem fog csalódni!

2021. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
95%

Van három szint.


Nem dolgozol, más tart el, stb.


Dolgozol, eltartod magad stb.


Nem dolgozol, mert már passzív jövedelemből kész vagy.


Csak a fogyatékosok keverik az elsőt a harmadikkal.

Menfoglalkozz velük. Te kár nyertél, kész vagy. Ők majd 40 év múlva amikor nyugdíjba mennek.

2021. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!