Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírom a melegeket?

Miért nem bírom a melegeket?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem is melegeket, meglepően jót beszélgettem már meleggel, akiről érintőlegesen kiderült, hogy az. Inkább azok rohadt ellenszenvesek, akik prájdra járnak, kelletik magukat, hülye módon öltöznek fel, ostoba dolgokat beszélnek egyszóval: ez az életük. Szándékosan olyanokat mondanak amivel hergelik a jómunkásembert.

De egyfajta vadászösztönt is felébresztenek bennem, mert imádom provokálni őket, látni ahogy kiketlnek magukból meg együgyűen tépik a szájukat hogy homofób meg rasszista.

Ez tudom, hogy elég gyerekes érzés, de valahogy azt érzem, hogy ők is ilyenek, és ezért mintha kedvelném is valahol őket. Mintha gyerekekkel játszanék a homokozóban és én lennék a rossz gyerek aki bullyngolja a gyengébbet.


2021. dec. 13. 04:25
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Pedig jobban jársz ha elkezded bírni a melegeket, mert különben a mai propaganda gépezet kicsinál, ha nem térdelsz le mindennap, 20 meleg előtt.
2021. dec. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Pont azért, amit írsz: a bullying viselkedésben kialakult szereped miatt, tehát hogy te vagy a "szekáló".

Ha meg konkrétan a szexualitásuk tudata zavar, akkor nagy eséllyel a mélyben is van valami pszichés tényező. A legtöbb erősen homofób a saját szexualitásában bizonytalan, és erős ellentét van a neveltetése és a saját igényei között (ez nem feltétlen egyenlő a homoszexualitással, de épp a dolgok erőltetett fekete-fehér ábrázolása ide vezet). A másik típus, amibe általában férfiak tartoznak, az pedig kivetíti a saját nőkkel szembeni elnyomó viselkedését az ilyen helyzetekre, és kvázi fél, hogy egy meleg közelében ő is épp olyan alárendelt, tárgyiasított szerepbe kerülhet, mint egy nő - az ő közelében.

Ezek persze csak a leggyakoribban megjelenő okok. Ha tényleg érdekel, akkor pszichológus, pszichoterapeuta sokat tud segíteni a pontos okok feltárásában.

2021. dec. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy újdonságot fogok mondani, de a melegek között is sokan vannak, akik elítélik a pride-os csőcseléket.
2021. dec. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, heterok között is rengeteg magamutogató ember van, engem pl. tőlük is kiráz a hideg.

Te hogy miért szelektálsz... passz.

2021. dec. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Jómunkásember?
2021. dec. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Egyértelmű, hogy a kérdező is homokos, ezért szeret incselkedni melegekkel.
2021. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Először azt gondoltam, hogy homofób vagy, aztán végig olvastam, és elbizonytalanodtam. Szerintem te magad se tudod, mit érzel pontosan a melegek irányába. Keress fel egy pszichológust. Amúgy tippre szociopata személyiségzavar, némi rasszizmussal megspékelve. Valami gyerekkori trazma idézhette elő.
2021. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!