Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyugaton, Tengerentúlon egy...

Nyugaton, Tengerentúlon egy ilyen életstílus/kinézet elfogadottabb?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tűnik buta kölyöknek így ismeretlenbe.


2021. dec. 18. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ott lassan ez lesz az általános
2021. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Suerintem is ott, ez a stílus az "átlagos",általános.


Pont be lehet épülni az emberek közé.

2021. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom orvos, banki ügyintéző még nem lehet ennyire laza ott sem, nem?
2021. dec. 18. 22:30
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Altalanosnak azert nagyon eros tulzas, de tolunk nyugatra azert jobban leszarjak, hogy hogyan erzi magat jol a masik, nem hiszem hogy nyugaton (kelet europai nagy keresztenydemokratakkal ellentetben) oromet okozna barkinek is belerugni egy ilyen emberbe.
2021. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3

Nyilvánvalóan vannak olyan rétegek, ahol ez a kinézet nem elfogadott. De a fiatalok körében a széttetovált pofa az új ecsethaj. Lassan mindenki így néz ki.

2021. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most még talán nem, de pár év és már ők is így nézhetnek ki. Mert, miért ne!
2021. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De mi alapján nem tűnik buta kölyöknek? Mert jóképű és fehér? Ez a legnagyobb sztereotípia a világon! Ez egy önsorsrontó ember, végig fogja rinyálni az életét, mert sz@r lesz neki. Sok ajtó bezárult előtte örökre.
2021. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
7. De legalább megvalósította önmagát. :D
2021. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miből jött le, hogy nem buta?
2021. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#7

De pont hogy az ilyenek vezethetnek céget, vagy fejlesztő stb. Én független, de jól kereső munkákra gondoltam, hogy esetleg azt végezhet, tuti hogy nem szándékosan változtatta ilyenné magát, nyilván én sem leszek már agysebész, de nem merném beáldozni a fejemet, majd ha olyan technika lesz ami 95%-osan eltünteti a tintát a bőrből, akkor talán :D


Szerintem aki ilyen külsőt meg mer lépni, azok általában függetlenek is a világtól olyan értelemben hogy megáll a saját lábán, és nincs főnöke, nem könyörög egy pincér állásért.

2021. dec. 19. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!