Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem mindenki tartja kapcsolato...

Nem mindenki tartja kapcsolatot unokatestvérèvel?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hát, én se.
2021. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2021. dec. 28. 16:55
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

A mi családunk mindig is zűrös volt. Viták, veszekedések stb.

Aztan egy nap azt mondtam, higy ennyi elég, köszönöm szépen ebből nem kérek többet.

2021. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Csak a romaknal nagy divat hogy tartjak
2021. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Sose bírtam őket. És már nem élnek a nagyszüleim, nincsenek nagy családi összejövetelek.
2021. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorunkban néha játszottunk együtt, azóta különösebben nem tartjuk a kapcsolatot, nem is hiányoznak. Az anyukám felőliekkel legutoljára tavasszal találkoztunk egy temetésen, akkor az egyikükkel beszéltünk pár szót, a másik jóformán nem is köszönt (nem olyan temetés volt, hogy a fájdalomtól azt se tudta, hol van). Előtte legalább 3 éve nem láttam őket. Apukám felőlivel néha találkozunk az utcán, akkor köszönünk, és kész.
2021. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, a nagy részüket nem is ismerem. Még a gyerekeik is idősebbek nálam.
2021. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Metionin hany eves vagy?
2021. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem, én sem. Két unokatestvérem van összesen, egy-egy a két oldalról. Apai ágon a szüleink sem tartják a kapcsolatot, mi még gyerekkoromban elköltöztünk, teljesen megszakadt a kapcsolat. A másik oldalon ő költözött el, de egyébként is rossz volt a viszonyunk, anya családja nem tudja elfogadni apámat (25 éve együtt vannak pedig, unokatesóm pedig nem is ismerte az apját). Nagymamámnak is látványosan ő volt a kedvenc unokája, ez már kisgyerekként éket vert közénk nyilván.

Nyilván a szüleim, illetve a testvéreik is hibásak a kialakult helyzetben. Azóta felnőttem, dönthetnék úgy, hogy felkeresem őket, de nem tervezem.

2021. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Metionin ***** válasza:
100%
8. 31. Apám a legfiatalabb a sok tesója közül és 41 évesen lett gyereke, emiatt van, hogy az unokatesóim gyerekei is már rég iskolások voltak, mire én megszülettem. Plusz még a tesók is alig foglalkoztak egymással, nemhogy a gyerekeik.
2021. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!