Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nehéz igazán...

Miért olyan nehéz igazán tartós és közeli barátságot kialakítani bárkivel?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik az életemből, hogy legyen legalább egy igazán közeli barátnőm, akivel bármit megbeszélhetek.

Nyitott vagyok az emberekre, sokat érdeklődöm, teszek azért, hogy fenntartsam a kapcsolatot, egy idő után mégis mindenki eltűnik. Miért van ez?



2021. dec. 31. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Nővel nem érdemes barátkozni
2021. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, velem is csinálták már jó páran hogy beszélgetünk aztán kitörölt, nem tudom mi ebben annyira jó.
2021. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ezt mutatja a tapasztalat is. De reménykedni még szabad. Nem zárom ki a lehetőségét annak sem, hogy férfi legyen a barátom, de a férfi-nő barátság elég nagy ritkaság, előbbutóbb az egyik fél többet akar majd.

Természetesen mindenki arra vágyik, hogy a párja legyen a legjobb barátja is egyben, de ilyen kapcsolatot talán még nehezebb találni.

2021. dec. 31. 10:45
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Az egyiktől kérdezd meg, persze, nem biztos, hogy megmondja. De ha mindenki eltűnik mellőled, akkor lehet, hogy te nem csinálsz valamit jól, tehát nem feltétlenül igaz a kérdés általánosan felvetve. Csak ebből a 3 sorból kiindulva például lehet, hogy éppen túl sokat érdeklődsz, rátapadsz az emberekre, akik nem kérnek ebből a közelségből. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik folyton keresnek és nem tűnik fel nekik, hogy én nem keresem őket vissza, mert engem ők viszont nem érdekelnek. Ez csak egy felvetés, nincs elég információ.
2021. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így jártam de ezt még te sem fogod elhinni. Volt egy fiú barátom elején barátok voltunk de mondta hogy ő csak barátságot akar. Aztán eltelt 2 hónap és rákérdeztem hogy fura vagy mostanában. És akkor említette hogy többet érez De, közben meg nem voltam az esete. Őszintén hogy lehet úgy többet érezni ha nem tetszik külsőleg? Erre még mai napig nem jöttem rá.:D
2021. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

5. Az emberek nem a külsőbe szoktak beleszeretni...

Akinek csak az számít az csak szexet akar.

2021. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
6 hát képzeld van olyan aki külsőbe és szinte mindenki külsőbe mert ha nem tetszik azzal hogy..el se tudnám képzelni.
2021. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

7. Hát képzeld tévedsz, külsőbe nem lehet beleszeretni, te kevered a szexuális vonzalommal a szerelmet...

Az, hogy tetszik valaki még nem szerelem, az érzelmek csak akkor szoktak kialakulni ha jobban megismered a másikat.

2021. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
És az milyen érzelem mikor a másikat lelki hulladkénak nézed?
2021. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

A csaj baráttal két gond van,

1. Az a baja h csak barátként tekintesz rá

2. Az a baja h nem csak barátként tekintesz rá


Felejtsd el

2021. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!