Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha én semmilyen...

Az normális ha én semmilyen szinten nem szeretném szolgálni a társadalmunk, akik engem se szolgáltak?

Figyelt kérdés

Értelmi és testi fogyatékosságban szenvedek

Kérdésem lenne a következő

- Meggyógyítottak valaha szerinted És egy ilyen lenéző társadalmat, akik bántottak és bántanak mai napig van értelme "rab" szolgálni



2022. jan. 5. 05:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
83%
Én az állammal vagyok így. Ott húzom le őket, ahol tudom, adóoptimalizálok, tömöm inkább más zsebét, de rajtam ugyan nem fognak élősködni.
2022. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
0%

De, tartozik.

Társadalomban élünk, és rengeteg szolgáltatást kaptál fiatalként, illetve kapsz most is.

Ha mindenki úgy gondolkodna, mint te, akkor egyszerűen összeomlana a társadalmunk, vagy erőszakkal kellene mindenkit kényszeríteni a munkára.

A nyugdíjat pedig annak idején lenyúlták, így sajnos nem a nyugdíjas tartja el magát, hanem az éppen dolgozó réteg tartja el őt.

2022. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: vannak olyan emberek is, akik szretettel, megértéssel viszonyulnak hozzád.
2022. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Hát és kik azok az emberek?

Az apám, aki alkesz volt? A tesóm, aki most alkesz? A tanárok akik nem foglalkoznak velem? Akkor a nagybátyám aki hallani se akar rólam? Akkor a..... Stb és még sorolhatnám?

2022. jan. 5. 09:33
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú hogy hozzátartozóid nem viszonyulnak hozzád szeretettel, de ettől még idegenek közt lehet találkozol ilyen emberekkel.
2022. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Persze, előfordul olyan is, hogy valaki az életében nem dolgozik semmit (vagy nem termel közvetlenül értéket, hanem például szolgáltat), de őt is ugyanúgy el kell tartani.

Erre van a +1 ember, akit írtam. Ez lehet politikus, közszolgálati, rokkant, börtöntöltelék, stb.

Ez hozzátartozik a társadalom működéséhez.

Vagy te szívesebben élnél Mad Max anarchiában, ahol az élhet meg, aki meg tudja védeni magát a fizikai erőszaktól?

De, ha ezt nem egyedül csinálod, akkor már ott is van egy munkamegosztás a csoporton belül.

Egyedül meg igen hamar meghalnál.


Mondom: a legjobb ötlet az lenne, ha megkeresnéd az életed értelmét.

Nem hiszem el, hogy az égvilágon semmi sincs, amit szívesen csinálnál, és esetleg értesz is hozzá, vagy meg tudod tanulni.

2022. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

#22, te nem ezen a földön élsz.

Az a rengeteg szolgáltatás, amit fiatalként kapott a szülei bérébő és az adóiból volt megfinanszírozva, nem ingyen kapta ám...

Felnőttként meg egy alap egészségügyi ellátást nem kapsz ingyen, ha nem dolgozol, ami így is van jól.

2022. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
De az kérdés hülyeség! Már rég írtam, hogy rosszul tettem fel, de még mindig a társadalomról jönnek dumálni! Eszem megáll
2022. jan. 5. 09:54
 29/49 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik részét nem értetted annak, hogy AMÍG DOLGOZOL, ADDIG kell 4 embert eltartanod.

Ha kiszámolod, pont ebből jön ki a fenntartható társadalom.

Az ember - átlagban - az élete negyedében dolgozik.

Ja, és mielőtt jönnek a hőbörgők, hogy ők többet: hogyne, lehet. Egy-egy ember dolgozhat többet, főleg a férfiak.

De van, aki egyáltalán nem dolgozik, vagy pedig sokkal többet fogyaszt, és innen van az átlag.

2022. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

A kérdésre is válaszoltunk.

De ha szájbarágósan szeretnéd hallani:

NEM, NEM normális. Ez a viselkedés azt jelenti, hogy antiszociális ember vagy, ezen változtatni kellene, vagy pedig menjél el remetének.

2022. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!