Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha én semmilyen...

Az normális ha én semmilyen szinten nem szeretném szolgálni a társadalmunk, akik engem se szolgáltak?

Figyelt kérdés

Értelmi és testi fogyatékosságban szenvedek

Kérdésem lenne a következő

- Meggyógyítottak valaha szerinted És egy ilyen lenéző társadalmat, akik bántottak és bántanak mai napig van értelme "rab" szolgálni



2022. jan. 5. 05:56
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Miért kéne eltartanom amúgy négy embert Az adodból nem csak az idősek gondozásába adsz te kretén! Az egyházakhoz is jut stb Egyébként most ez mi? Négy ember, négy ember, mikor egyedül vagyok kB
2022. jan. 5. 10:02
 32/49 anonim ***** válasza:
49%

#29, sajnálom, hogy veled ezt a hülyeséget megetették, ennél többet nem tudok neked mondani.

Nyílvan nemszámoltad ki az allamhaztartas költségeit.

Nem kell 4 embert eltartanod és nem így lesz fenntartható a tarsadalom.

Aki egyaltalan n dokgozik, mégegyszer mondom, az nem kap semmilyen szolgáltatast amiért az allamnak kellene fizetnie... nincs semmiféle átlag.

Aki gyerek azt a szülei tartjak fent, aki felnőtt az magát, a majdani nyugdíjas magát az adóiból, eltartja a fizetéséből a sajá gyerekét, aki pedig nem dolgozik az koldul...

Nagyon sajnálom, hogy ilyen szolgalelkű vagy, nem te vagy egyetlen, akivel ilyen ninszensz dolgokat megetettek.

2022. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha rosszul írtad ki a kérdést, akkor ez van.

Másnak hasznos lehet, szóval nem fogják törölni.

Ha gondolod, írd ki jól egy másik kérdésben.


Még egy dolog: ha segítségre van szükséged, azt itt pszichológus tud neked adni.

Van TB alapon is. Na, például erre IS megy az adód, ezért is kell dolgoznod.


Az pedig, hogy van-e értelme... van erre egy nagyon jó mondás, még az ókorban találták ki:

ha harcolsz, akkor siker és bukás egyaránt jöhet.

Ha feladod, akkor CSAK a bukás következhet.

Én úgy gondolnám, hogy addig jó, amíg egynél több lehetőséged van.

2022. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hol élsz? Introvertált vagyok.... Stb Az mióta antiszoc?
2022. jan. 5. 10:06
 35/49 anonim ***** válasza:

Aki nem képes felfogni, hogy egy társadalomban munkamegosztás van, és EZÉRT kell több emberre dolgozni, amíg dolgozol - hát az így járt. Aki nem képes felfogni, hogy a társadalom sokféle szolgáltatást nyújt neki, ami mind pénzbe kerül - az szintén.

Többször, és érthetően elmagyaráztam. Ha nem hiszed el, vagy nem érted, nem fogod fel - az már a te bajod.

Amúgy már az ősközösségben is kb. így volt, mivel ott is el kellett tartani magad, 2 gyereket, és még valakit (öreget, vagy törzsfőnököt, varázslót, ott is volt azért néha rokkant, stb).


Antiszoc azért vagy, mert nem is akarsz beilleszkedni a társadalomba, csak a gyűlöletet látom benned.

Az introvertált ember nem kötelező, hogy antiszoc is legyen.

2022. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Ne keverjük a dolgokat.

Introvertált az, aki egyedül érzi jobban magát, az extrovertált társaságban.

Szociális az, aki beilleszkedik a közösségébe és ott jól érzi magát - az antiszociális erre képtelen, utálja a közösséget, ahol van.

2022. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Persze hogy, normális meg elég jól tudsz mindent ahogy, olvasgatam.Meg ma már nincs társadalom csak fogyasztok vannak.Meg nem az emberek bántanak hanem az energia vámpirok.Gondolj már bele aki dolgozik mi francot cseszegetné a másikat amikor magára sincs ideje.Ilyet csak sérült meg energia vámpir emberek csinálnak.Meg én se birom az embereket csak a pénz miatt dolgozok mert az megbizható.Ha sok van belöle öreg koromra se leszek ki szolgáltatva az embereknek ennyi a lényeg.Meg rengeteg jó ember van csak bujkálnak mert ma a hülyeség a menő meg a teljesitmény nélküliség.Aki normális azt le kezelik meg ki használják.De aki példál meleg az jó mert az összes média felületen csak jó melegek vanak.Rossz meleg nem is léteszik mert a média nem mutat ilyeneket meg a filmek.
2022. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
"Aki dolgozik mi a francot cseszegetné a másikat" Hát szerintem elég sok mindenen hibás és hülyeség amit írsz utolsó
2022. jan. 5. 11:04
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha teljesen más a kérdésed, mint ami itt ki van írva, akkor írj ki új kérdést.

Amúgy is mindig jönni fog valaki, aki itt válaszol, aztán magyarázhatod neki is, hogy nem ezt akartad kérdezni.

2022. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
0%
Neked kérdező semmi keresnivalód a társadalomban, a társadalom tart el szociális alapon, régen az ilyet az út mellett hagyták.
2022. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!