Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha én semmilyen...

Az normális ha én semmilyen szinten nem szeretném szolgálni a társadalmunk, akik engem se szolgáltak?

Figyelt kérdés

Értelmi és testi fogyatékosságban szenvedek

Kérdésem lenne a következő

- Meggyógyítottak valaha szerinted És egy ilyen lenéző társadalmat, akik bántottak és bántanak mai napig van értelme "rab" szolgálni



2022. jan. 5. 05:56
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
0%

Maradjunk annyiban, hogy a társadalom már felnevelt és ellátott téged idáig, tehát kb. 20 év munkával MÁR tartozol.

Innen indulsz.

És már máshol írtam, hogy a mi társadalmunkban, amíg munkaképes vagy, el kell tartanod 4 embert (magad, 1 gyereket, 1 nyugdíjast és 1 egyebet).

Ez a kötelességed, ezen felül azt csinálsz, amit akarsz.

2022. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Ja kötelezettség van, de segítség az nem lehet mellé! Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést, mert nem az egész társadalomra kellett volna kiszélesíteni "Mozgássérült létemre a munkakepes se olyan biztos!
2022. jan. 5. 09:02
 13/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agyhalott Csak az értelme az életemnek kB 0, vagy -0 inkább Ha nem lehet rendes karrierem szerelmem és senkim, akkor az jó?
2022. jan. 5. 09:03
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Van sok hasonló kérdés.

Ilyenkor az a jó válasz, hogy keresd meg az életed értelmét. Megéri.

2022. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Csakhát nem találom
2022. jan. 5. 09:05
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

A jövőben lehet szerelmed és barátaid is lehetnek, csak ne keseredj el.

Nem is egy fogyatékossággal élőként én is sokszor elkeseredem, hogy "egészségesen minden könnyebb lenne", valamiért ezt adta az élet.

2022. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkozom Hogy könnyebb lenne egészségesen Majd a masvilágon könnyebb lesz halottként sajnos
2022. jan. 5. 09:10
 18/49 A kérdező kommentje:
Enyhe értelmi fogyatékoskent valaki lehülyett és azt mondta rá, hogy ez a régies nevem! De csak random! Okot se adtam neki rá Tényleg vannak ennyire szemét emberek
2022. jan. 5. 09:12
 19/49 A kérdező kommentje:
a földön ?
2022. jan. 5. 09:12
 20/49 anonim ***** válasza:
61%

#11, konkrétan semmivel nem tartozik senkinek.

A szülei dolgoztak és adóztak, mint mindenki más, nem a szülei tartották el.

A nyugdíjas lehúzott egy fél életet a munkahelyén, az államnak az ő befizetett adóiból kell a nyugdíját kigazdálkodnia, nem másnak.

De persze lehet ilyen szolgaian gondolkodni, ezekből az emberekből építenek manapság autokráciát.

2022. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!