Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak szerintem nem normális?

Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés
3 éve boldog kapcsolatban vagyok, de "anyósomék" egyáltalán ne tartják tiszteletben.. Alapból meg vagyok győzōdve arról, hogy ők úgy kezelik a fiaikat (20 és 23 évesek) hogy ők ott fognak velük lakni ameddig világ a világ. A barátom tesójának minden egyes távozáskor puszit nyom az anyja a homlokára amivel nem is lenne semmi baj ha nem gügyögne hozzá és tenne úgy mintha az óvodás fia menne el és úristen. A barátomat esténként 7 óra körül az apukája kiséri 500 méterrel arrébb hogy szegényt nehogy elrabolják.. Este tízkor hívogatni is szokta ha elmegyünk valahova egy kicsit kikapcsolódni mert menjünk haza és késő van, meg nuolc órakkor minek megyünk bárhová is mert ilyenkor már aludni kell. Most kitalálták hogy elköltöznek dunántúlra, 440 kmrel arrébb úgy hogy senkit nem ismernek, nincs munkahelyük semmi, csak vesznek egy házat és az úgy jó lesz majd valahigy kialakul.. DE legalább szép helyen lesznek és tudnak menni családostól kirándulni:) Volt már hogy szóbahoztam, hogy barátom is jöhetne velem egyetemre és koliban lakhatnánk egy szobában amire az anyjáék közölték, hogy a fiúk ott fog majd egyetemre járni ahol ők laknak és nagyon fiatalok vagyunk még ahhoz hogy így elköteleződjünk. Lakjunk inkább náluk és menjek én is ahova én nem szívesen mennék mert érzem hogy 1 hetet sem bírnék ki velük úgy higy ne szóljak bele az életükbe amit nekem nem szabad de nekik igen. Barátommal nem akarunk szakítani de 440kmrel arrébb nem igazán tudunk kit csinálni és látom rajat is hogy amúgy fáj neki de az anyjáék akkoris mennek mert nekik ez az álmuk. Persze miattam ne is maradjanak itt de akkoris, szerintem nagyon meggondolatlanok és álomvilágban élnek és ez nem egészséges..

2022. jan. 9. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez kuka. Inkább tanulj mindenfélét, helyesen írni stb. Felejtsd el ezt a kapcsolatot.


Amúgy meg nem eszik olyan forrón a kását. Sok ismerősöm költözött már szóban, aztán most is ott laknak, ahol laktak. Akik így gondolkodnak nem szoktak sehova elköltözni.

2022. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Hogy nekik mi egészséges, az ő dolguk. Biztos tudják, mit akarnak.

20 és 23 éves felnőttek vagytok. Tanulás mellett is tudtok dolgozni, kollégium, vagy egy szobát béreltek valahol.

A srácon múlik, hogy fontosabb vagy-e neki, mint hogy a szülőhotelben dagonyázzon 23 évesen.

Állítsd választás elé.

Te ne menj, mert a magánéletednek vége, kiszolgáltatott leszel és a kapcsolatod is tönkre megy.

2022. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Jövőhéten mennek házat nézni és ha jó már le is rakják az előleget, de barátom mondta, hogy sok pénzt kéne beleölji a házba meg mindent szinte újra kéne csinálni és azt egyedül akarja megcsinálni a 60 éves apja akinek fáj mindene..mert ő azt megtudja csinálni.. így is már egy éve nincs munkahelye és nem csinál semmit..

2. Már mondtam neki hogy én tuti nem megyek és próbál mindenféle indokot kitalálbi hogy menjek.

2022. jan. 9. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
gyanítom h nem lesz ebből semmi
2022. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"3 éve boldog kapcsolatban vagyok"

Tessék?

Te boldog vagy és kapcsolatban vagy?

2022. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hurtu válasza:
Amíg a kis szárcsád nem áll a sarkára, addig anyuci fogja kirázni a farkát.
2023. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!