Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akiket hidegen hagynak a nemi sztereotípiák/szerepek?

Figyelt kérdés
Külső, belső és karrier szempontból is, akár szexuálisan is szabadabbak (pl.: pánszexuálisok)

2022. jan. 20. 20:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3%

A szabad öltözködéshez mindaddig joga van, amíg az nem félrevezető, tehát nem akar más nemet sugallni, mint ami van neki.

Nem azt, aminek érzi magát, hanem ami van neki.

2022. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Miért? Miért nem sugallhat mást? Mert neked nem tetszik?
2022. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
3%

Azért, mert félrevezető.

Ha én egy nővel szeretnék találkozni, akkor nem egy férfival szeretnék találkozni.

Ez nem érinti azt, hogy mind a férfinak, mind a nőnek teljes szabadsága van - KIVÉVE akkor és ott, ha ezzel mást vezet félre.

2022. jan. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy férfinak csak ruha miatt lesz egy nő igazi nő, azt szívesen látom magassarkúban (amit amúgy eredetileg férfiak hordtak), meg szoknyában télen... Ki lehet próbálni a női ruhákat.
2022. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
3%

A ruha egy jelzés.

Addig, amíg nem mutatja az ember a nemi szerveit közvetlenül, ezeket a ruha helyettesíti.

Ezért nem elfogadható a másik nem ruhájának felvétele olyan helyen, ahol ez alapján születhetnek döntések.


De ha te kiteszel magadra elöl-hátul jól látható ♀ vagy ♂ jelzést, a valóságnak megfelelően, akkor felőlem vehetsz bármilyen ruhát hozzá.

2022. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelzésértéke nincs a ruháknak, hacsak nem egy adott hivatáshoz köthető, mint például a papok miseruhája, a katonai egyenruha (női katonák is vannak)... De egy hétköznapi ruha csak azt a célt szolgálja, hogy ne legyünk meztelenek, és az adott időjárási körülményeknek megfelelően védjük a testünket, például télen a hidegtől.
2022. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%

Közéjük tartozom, és az ilyen emberek társaságát keresem.

Semmilyen témában nem szeretem a sztereotípiákat, én annak a híve vagyok hogy az egyes személyekről alkotok véleményt, miután megismertem őket.

2022. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
#13 Csak azt felejted el, hogy senki nem azért öltözik, hogy neked mutassa, milyen nemű, és odamehess hozzá csorgatni a nyálad.
2022. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Imádom őket! :D


Én is utalom a sztereotípiákat.


Férfi vagyok. De! Pl én nem szégyenlek beszélni gyengesegeimről (pont úgy érzem, hogy az az igazan erős jellem, aki erre képes, de ez csak az én véleményem), sőt sírni se ha olyan dolog ér.

Nem szeretnék gyereket. Vidéki kisvárosban élek, és itt konzervatívabbak az emberek ilyen téren. Legalábbis a felettem levő generaciók mindenképp. Házasság parti sem vagyok. Nem a papir kell a boldogsaghoz. Sokan a nagy világ felé mutatjak a minta családot, közben meg ölik/csalják egymást...


Annak se vagyok híve h a ferfi fizessen. Első randin sztem igen. De utánna meg én a felváltva fizetés híve vagyok. Amúgy meg ezt is meglehet oldani igazsagosan akkor is, ha nem egyenlőek az anyagi körülmények ( pl volt h én fizettem a belépőt, a lány meg a nap végén főzött finom vacsit:) szóval így is lehet)


De a masik részről meg az is igaz, hogy a házimunkában meg a férfi is vegye ki a részét. Itt is lehet felvaltva,, megosztva. Vagy akár egy romantikus közös mosogatás XD ezt nem hagyhattam ki;)


Ja és sztem pl az se szégyen ha valaki feltud nézni a nőre a sikerei miatt.


Az eröltetett normák csak arra jók h boldogtalan legyen csomó ember.


Én se másnak (nem)fogok gyereket csinálni... hanem magamnak. És senkinek semmi köze hozzá.


32f

2022. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
En megertem a konzervativ embereket abba hogy pl. egy nonek es egy ferfinak szerepeket osztanak, de en ezezeket nem kovetem.
2022. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!