Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El merjem mondani oltás előtt...

El merjem mondani oltás előtt állóknak, hogy mit okozott nálam az oltás?

Figyelt kérdés
Sajnos én ahhoz a bizonyos statisztikai kisebbséghez tartozom. Egészséges és fitt emberből szó szerint kriplivé váltam az oltást követően. Külsőre nem látszik, de a gyakori szédülés és vérnyomás problémák miatt fel kellett hagyni a szakmámmal. Közeli barátaim azután nyíltak meg és mesélték el a saját hasonló történetüket, miután már én is közéjük tartozó lettem, az előtt csak bátorítottak. Most gyógyulási tanácsokkal látnak el. Nagy dilemmában vagyok. Egyrészről őszinte egyenes ember vagyok, ezzel szemben nem tudom, illendő-e befolyásolni másokat, ha rákérdeznek a témára. Barátaim miért csak most mondják? És én szóljak-e?

2022. jan. 21. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Nekem fél évig volt alig mozdítható a karom az izomgyulladás miatt. Csak van annyi agyam, hogy belássam, hogy izomba adott oltásnál megesik az ilyesmi, megesett volna akkor is, ha tetanuszt kapok... Ez van, nem az oltás szar, hanem a szervezetünk egy balfąsz
2022. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Hogyha rákérdeznek oltás előtt álló ismerőseid, hogy te miket tapasztaltál vagy ilyesmi akkor nyugodtan mondd el, szerintem ez korrekt dolog, hogy nem tagadod le.

Viszont csak úgy random elkezdeni ezt mondogatni nekik szerintem hülyeség, hiszen mindenki máshogyan reagál az oltásra.

Mielőtt én beoltattam magam kb mindenki jött a rémsztorikkal, nekem mégsem lett semmi bajom tőle

2022. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Doki is elmondja: [link]
2022. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Úgy érzem ez a Pfizer mellékhatása. Szerintem szólj, hogy tudjon mérlegelni az ember.
2022. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha kérdezik, akkor nyugodtan mondd el. Különösebb kommentár nélkül, tényszerűen.

Aztán mindenki eldönti saját maga, hogy mit kezd az információval.

2022. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondanék alapból, ha feljön ez a téma, hogy lehetnek mellékhatások, ezt hallani sok helyen is. Ha kimondottan rákérdeznek, hogy mi a tapasztalatod, akkor részletezném. Egyébként riogatni felesleges vele, aki tart az oltástól, az úgyis utánanéz ezeknek, aki meg nem, annak hiába mondod.
2022. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Akkor annyira nem lehettél egészséges és fitt mégsem.
2022. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Én olyan munkakörben dolgozok, hogy kötelező az oltás. Egy munkatársamnak, ismerősömnek sem lett komolyabb baja tőle. Rendkívül érdekes, hogy neked és a te barataidnak meg igen. Ez kicsit bűzlik.

A másik meg, hogy nem akarsz senkit befolyásolni, csak éppen kiirod ezt a kérdést egy olyan oldalra, ahol egy csomó érzelmileg instabil ember van, akik már egyébként is full feszültek mondjuk az oltás miatt, tedd beléjük a parát, gratulálok!

2022. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mindenki hallott már ilyen történeteket, kétlem, hogy számára a tiéd bármi plusszal szolgálna. Ha oltás előtt áll, az azt jelenti, hogy már hozott egy döntést. Szerintem ebbe nem kell beleszólni. Nem mellesleg neked okozott mellékhatást, de egy csomó embernek nem - lehet ő is utóbbiak közé fog tartozni.

Ha kérdez, az más dolog.

De csak úgy rázúdítani a tapasztalatodat felesleges.

2022. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Ez kérdés ? Kezd bebizonyosodni az amire az elutasitó éberebb réteg előre szólt , tedd fel face csoportokba a tiktokra az ami hasznos . Orvosok 90%a tagadja vagy nem érdekli mi lesz .
2022. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!