Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El merjem mondani oltás előtt...

El merjem mondani oltás előtt állóknak, hogy mit okozott nálam az oltás?

Figyelt kérdés
Sajnos én ahhoz a bizonyos statisztikai kisebbséghez tartozom. Egészséges és fitt emberből szó szerint kriplivé váltam az oltást követően. Külsőre nem látszik, de a gyakori szédülés és vérnyomás problémák miatt fel kellett hagyni a szakmámmal. Közeli barátaim azután nyíltak meg és mesélték el a saját hasonló történetüket, miután már én is közéjük tartozó lettem, az előtt csak bátorítottak. Most gyógyulási tanácsokkal látnak el. Nagy dilemmában vagyok. Egyrészről őszinte egyenes ember vagyok, ezzel szemben nem tudom, illendő-e befolyásolni másokat, ha rákérdeznek a témára. Barátaim miért csak most mondják? És én szóljak-e?

2022. jan. 21. 21:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
82%

Mondd el.


Nekem pl semmi panaszt nem okozott, de egy influenza elleni oltás meg félévig tartó szrságot, úgyhogy nem attól függ h covid vagy nem, hanem egyéni.

2022. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
26%
Három oltást kaptam, legutóbbit négy hete kB. Teljesen normális, másnap kicsit megfázásos tüneteim voltak, de semmi extra. Azóta egy kocsiban ültem két órán át egy covidossal (másnapra ki is dőlt), én megúsztam. Persze lehet véletlen is, de nekem semmi bajom, negatív maradtam. Nem tudom van-e összefüggés, de én nem éreztem különösebb mellékhatást.
2022. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!