Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El merjem mondani oltás előtt...

El merjem mondani oltás előtt állóknak, hogy mit okozott nálam az oltás?

Figyelt kérdés
Sajnos én ahhoz a bizonyos statisztikai kisebbséghez tartozom. Egészséges és fitt emberből szó szerint kriplivé váltam az oltást követően. Külsőre nem látszik, de a gyakori szédülés és vérnyomás problémák miatt fel kellett hagyni a szakmámmal. Közeli barátaim azután nyíltak meg és mesélték el a saját hasonló történetüket, miután már én is közéjük tartozó lettem, az előtt csak bátorítottak. Most gyógyulási tanácsokkal látnak el. Nagy dilemmában vagyok. Egyrészről őszinte egyenes ember vagyok, ezzel szemben nem tudom, illendő-e befolyásolni másokat, ha rákérdeznek a témára. Barátaim miért csak most mondják? És én szóljak-e?

2022. jan. 21. 21:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek máshogy reagál a szervezete, pont.
2022. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
felesleges. Úgyis azt mondják kamuzol, meg oltástagadó vagy, mert rosszat mersz róla mondani. Ez a cél.. megosztani az embereket.
2022. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem fogom hirdetni a facebookon, ne aggódjatok, tele van kígyóval-békával a net. Csak az érdekelt, hogy akik felém bizalommal fordulnak, ahogyan én is feléjük, mit mondjak nekik. Valószínűleg nem véletlen, hogy ez velem is így alakult. Lehet, ennek így kell maradnia.
2022. jan. 21. 21:30
 14/22 anonim ***** válasza:
86%
Csollány 3 dózistól kórházban , net teli egyenes adasban felforduló meghaló fiatal emberekkel . Sztarok sportolok bemondók , mind oltott mert be se mehetne a tvbe pályára stb . Aztán ezek face oldalán a gyászhír és mikor melyiket kapták .
2022. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

Tégy ahogy jónak látod, de szerintem nem lesz ez senkinél perdöntő.

Minden egyes gyógyszer bevétele kockázattal jár, és mindennek van áldozata. Pl tágabb ismeretségi körömben van egy nő aki tüdőembóliát kapott a fogamzásgátlójától. Na ilyenkor mi van? Senki se szedjen fogamzásgátlót?


Őszintén sajnálom hogy ez történt veled, de a helyzet az, hogy megesik ilyen a modern gyógyszereknél. Az oltás nem jelent akkora veszélyt, mint a covid.

2022. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkinek elmondom, hogy saját döntése, esetleg vegyék számításba azt a mellékhatást ami nálam jött ki, hogy ez egy létező dolog. Ennek ellenére nem beszélem le őket, vagy ilyesmi, de én se hittem el, hogy ez a mellékhatás pl. tényleg probléma, míg saját magamon nem tapasztaltam.
2022. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg, a fogamzásgátló sokkal nagyobb kockázattal jár, azt mégis szedetni akarják a nőkkel, mint a cukorkát. Olyankor nem számít a kockázat, mikor az a tétje, hogy nem kell gumit húzni a brére... Oh the irony
2022. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%

Ti aztán viccesek vagytok, a Kérdezővel együtt.

Kérdező! Leírod, hogy neked addig nem szólt senki, amíg te magad nem tapasztaltad. Jól esett, hogy nem dönthettél annak tudatában, hanem muszáj volt a saját bőrödön tapasztalni? Na, akinek baja lesz tőle, ugyanezt fogja érezni. Nem értem, mi a kérdés, hacsak nem én olvastam rosszul, és nem barátokat, hanem ellenségeket írtál. Természetesen nem azt kell mondani, hogy nekik is tuti, ilyen bajuk lesz, mert az eleve hazugság lenne, de kvázi szándékosan eltitkolni... hát, szerintem gáz.

2022. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A barátok maradnak barátok. Próbálok rájönni, miért van az, hogy az oltottak csak egymás között beszélik ki a problémáikat?
2022. jan. 21. 22:19
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

Én oltás nélkül is ezt mondom és próbálom lebeszélni róla az embereket. Neked viszont muszáj beszélni róla.

Gondolj bele, micsoda aljasság azoktól, akik be lettek oltva és biztattak rá, miközben szarul voltak tőle, most meg utólag osztogatnak tanácsokat?!

Elmehetnek az ilyenek a jó francba.

Vannak még bőven emberek, akikkel tudatni,kell, hogy az oltás méreg, ke kell állítani ezt a népirtó borzalmat!

2022. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!