Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meglennêk átkozzva ?

Meglennêk átkozzva ?

Figyelt kérdés

Összejövök valakivel,randi ismerkedés, összeköltözés..

az összeköltözésen kívül nagyobb, komolyann pontra egy kapcsolatom se jut valamiért aminek nem tudom az okat.

Kb 2-3 év múlva szakítás lesz belőle..visszamegy az exéhez és fél éven belül megkéri a kezét házasság baba...

Már ő a 3 ilyen férfi aki ezt csinálja,bennem lehet a hiba?

Én is szeretnék végre eljutni arra a szintre,hogy eljegyzés, házasság,baba, tudják is ezt az aktuális partnereim,egyiket sem erőltetem rá a másikra,hogy én azonnal akarom most ...szóval azt se lehet mondani,hogy elriasztom ezzel őket.Már pszihogus segítségét is kértem,mert elég strapára tesz lelkileg,de a psz.s szerint semmi baj nincs velem egy kedves odaadó teremtés vagyok,aki odafigyel a másikra,kompromisszumképes,add énidőt a másiknak, tele van szeretettel és vágyik is a szeretetre.


28N



2022. jan. 22. 23:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bárkinek kérdése van szívesen válaszolok
2022. jan. 22. 23:10
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Átok nem létezik.
2022. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Megeshet, de inkább a helyesírásodat érinti, mint a magánéletedet...🤣
2022. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A kémia kb másfél, két évig működik...
2022. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3 év után is működött a kémia

rendszeres szexuális életet éltünk heti rendszerességgel, mindenfelé mentünk mozi, étterem stb ....

Nem 48 éves vagyok aki 20 év házasságban él és már nincs meg a kémia,hanem 28.

2022. jan. 22. 23:55
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

Vajon miért tart a nagy celebek viszonya átlag két, max. 2 és fél évig? 😂


[link]

2022. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

"3 év után is működött a kémia


rendszeres szexuális életet éltünk heti rendszerességgel, mindenfelé mentünk mozi, étterem stb ...."



Megunta. Elmúlt. Én is pasi vagyok, 3 év már rengeteg és igen... Unalmassá válik.

2022. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ezért megy vissza az exéhez ? Mert megun ...és fél évben belül házasság gyerek
2022. jan. 23. 00:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Ki tudja miért futamodnak meg tőled. Azt csak te tudod egyedül.
2022. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Pont ezaz, hogy nem tudom az okát,ezért is fordultam pszihogushoz aki szerint nincs semmi semmi bajom.A kérdést azért írtam ki, hátha valaki leírja,hogy egy pasi miért futamodik meg.

Azt se lehet mondani,hogy még nagyon gyerek,5-8 évvel mindig idősebb voltak nálam

2022. jan. 23. 05:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!