Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meglennêk átkozzva ?

Meglennêk átkozzva ?

Figyelt kérdés

Összejövök valakivel,randi ismerkedés, összeköltözés..

az összeköltözésen kívül nagyobb, komolyann pontra egy kapcsolatom se jut valamiért aminek nem tudom az okat.

Kb 2-3 év múlva szakítás lesz belőle..visszamegy az exéhez és fél éven belül megkéri a kezét házasság baba...

Már ő a 3 ilyen férfi aki ezt csinálja,bennem lehet a hiba?

Én is szeretnék végre eljutni arra a szintre,hogy eljegyzés, házasság,baba, tudják is ezt az aktuális partnereim,egyiket sem erőltetem rá a másikra,hogy én azonnal akarom most ...szóval azt se lehet mondani,hogy elriasztom ezzel őket.Már pszihogus segítségét is kértem,mert elég strapára tesz lelkileg,de a psz.s szerint semmi baj nincs velem egy kedves odaadó teremtés vagyok,aki odafigyel a másikra,kompromisszumképes,add énidőt a másiknak, tele van szeretettel és vágyik is a szeretetre.


28N



2022. jan. 22. 23:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én úgy érzem még oda tudom magam lelkét adni másnak. De nem biztos, hogy még egy olyan törést el tudnák bírni,mint akiket átéltem az utóbbi időben
2022. jan. 23. 05:50
 12/15 A kérdező kommentje:

Olvastam interneten lehetséges okokat,de egyiket se érzem annak,hogy nálunk ez lenne .


Fél a visszautasítástól: ezt kétlem,mert ha az ember együtt van valakivel és már össze is költöztek akkor beszél a jövőről, a családalapításról,nem ütköztek a nézetek.


Fél a felgyorsult következményektől

Nem lenne ilyen, mert mindenre időt hagyunk eljegyzés, pár év múlva házasság és amikor sikerül akkor jönne a baba,semmit nem erőltetunk és a szülőkkel is leültünk beszélni,hogy házasság után nem feltétlenül lesz egyből unoka, kb ekkor szeretnénk nekiállni, teljesen elfogadó mindenki.


Fél az anyagi kizsigereléstől

Nagyon sok férfi tart attól, hogy a nő csak a pénzére hajt, ezt is kétlem,mert az anyagiakkal sose volt gond, normális volt a keresetük

2022. jan. 23. 06:03
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára olyan ez mint abban az amerikai vígjátékban aminek Kabalapasi vagy valamit hasonló a címe. A te esedben Kabalacsajszi.


Elképzelhető, hogy csak nincs szerencséd, vagy a pasijaid ragaszkodtak mélyen a volt párjukhoz, vagy a Te személyiséged változott az összeköltözés után negatívan és elmenekültek a férfiak az életedből.

2022. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem változott semmit negatív irányba

Főzök mosok takarítók,nem disznó ólban éltem


Kérdeztem az exeimet,de egyik se adott választ,hogy mégis mi miatt mentek el előlem

2022. jan. 24. 06:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert mindent megadsz anélkül, hogy dönteniük kellene. Én 1 év együttélés után szóvá tettem, hogy szeretnék esküvőt, ha nem , elhagyom. Egy pasit elhagytam így, a máodik viszont elvett, mert ő is úgy látta, hogy elég 1 év, h megismerjük egymást, mire is várjunk.
2022. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!