Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek ennyire hanyag?

Hogy lehetek ennyire hanyag?

Figyelt kérdés
Szakmai gyakorlatot keresek és már az elmúlt hétben kb több mint 100 emailt írtam. Azt vettem észre magamon, hogy az emaileknél ctrl c és ctrl v után néha bent hagyom a város nevét olyan emailnél, akik nem is abban a városban vannak (Pl jelentkeznék budapesti székhelyükre, amikor az állás mondjuk Székesfehérváron van). Van, hogy véletlen lehagyom a megszólítást és az elköszönést. Ezekre mindig az elküldés után pár perccel jövök rá, hogy mér megint elcsesztem valamit. Hogy az Istenben lehetek ennyire hanyag? Átolvasom, de ilyenkor beüt nálam az agyhalál és nem veszem észre amit elbaltázok. Az elküldés gomb rányomása után tér belém vissza az élet de akkor már késő, elküldtem idiótán a jelentkezést.

2022. jan. 26. 12:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és másik kérdésem: Ha ti véletlen lehagytok megszólítást és elköszönést az emailből, esetleg rossz emailt írtok, mit csináltok? Írtok egy vadi újat, ahol ott vannak, esetleg bocsánatkérő email? Vagy csak így hagyjátok mert már nincs mit tenni?
2022. jan. 26. 12:18
 2/3 anonim ***** válasza:

…vissza lehet hívni az elküldött üzenetet- ha szerencséd van, a címzett még nem nyitotta meg (ezt a rendszerüzenetből tudni fogod), akkor javíthatod.


Ez szerintem tényleg csak úgy megy, ha egy picit jobban odakoncentrálsz, esetleg egy füzetben magad mellett írod/vezeted, hogy most épp kinek, mit írsz, akkor nem silányul ez az egész egy monoton ctrl c ctrl v szintre…

Esetleg néha állj fel közben, intézz el valami mást, szakadj ki a folyamatból 2-3 jelentkezés után, akkor könnyebb friss szemmel alaposabbnak lenni.

Sok sikert

2022. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát már mindegy, most elbaltáztam sok jó helyet, főleg azt ahol lemaradt a megszólítás és az elköszönés.
2022. jan. 26. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!