Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, ha valakivel...

Normális az, ha valakivel beül az ember valahova, és a másik meg leáll közben messengerezni és nem is figyel a másikra?

Figyelt kérdés
Ki a veréb olyankor? Aki nem tud annyira érdekes lenni, hogy ne hozza a másikat abba a helyzetbe, hogy a telefonját kelljen nyomkodnia (megkockáztatva ezzel azt, hogy bunkónak nézi a többi vendég), vagy az, aki beül valakivel beszélgetni, de nem figyel rá, hanem messengerezik közben, és jó ha egyszavas válaszokkal reagál?
2022. jan. 26. 13:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha konkrétan randiról lenne szó, én szó nélkül felállnék és otthagynám a bunkóját.
2022. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Olyankor szokott utánunk jönni, és szét hisztizni az utcát, hátha valami járókelő rendre utasít, hogy mit alázzuk szegényt, mikor itt "küzd értünk."
2022. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ. Ezeréves barátokkal vagy azzal, akivel együtt éltek, szerintem nem zavaró, mert úgyis annyit találkoztok, hogy belefér, ha van pár ilyen perc. Távolabbi, ritkán látott baráttal vagy friss kapcsolatban randizgatva elég szánalmas
2022. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Legjobb amikor még rád is szól, hogy "Most ne zavarj, írok."
2022. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés, hogy megbeszélték-e előtte, hogy vár fontos üzenetet, ilyesmi. Ha nem, akkor csak simán bunkó az, aki kettesben előveszi a telefont.
2022. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
Utálom az ilyet, de vannak, akik megosztani tudják a figyelmüket, tehát figyelnek azért rám, de ez nem olyan.
2022. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondja, hogy meg tudja osztani a figyelmét. Így tudják, hogy milyen egyszavas válaszokat reagáljanak és mire.
2022. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
Én sem szeretem ha folyamatosan a telefonját piszkálja valaki.
2022. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell fogni a másik érdeklődését és akkor nem nyomkodja a telefont.
2022. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell untatni a másikat azt nem telefonozik.
2023. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!