Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem kezd visszájára...

Csak szerintem kezd visszájára fordulni a rasszizmus?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul fejeztem ki magam de úgy értem hogy amíg a szinesbőrűek egyre több és több jogot kapnak addig elfeletkezünk arról hogy attól még mi is itt vagyunk és mi is egy rassz vagyunk csak többségbe. Vegyük Magyarországot miért is fogy a magyar mert a cigány nőnek már 18 évesen gyereke van és még lessz is addig a mi nőink úgy válogatnak hogyha a fiúnak mit tudom én nem kék a szeme akkor nem is kell így nincs gyerek Magyarországon így idő mulva a magyar olyan lessz mint Romániában kissebség és miért is rossz mert a cigányság ha egyet értetek ha nem de egy balhés nép így is terrorizálnak minket és ez Magyarország és még van több száz másik ország ami ide juthat



Félreértés ne essék nem vagyok rasszista mielőtt a hiperegyenlőségetmindenkinekaktivisták fröcsögnek ide csak észre veszem hogy mindig jaj csúnya gonosz fehér fujj a mongolok mit is csináltak? A japánok hány embert irtottak ki a második vh-ban? A törökök mit is csináltak? Na amíg ezek is ilyenek voltak addig nem csak minket kell szidni



2022. jan. 26. 15:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%

“Ja és a törökök baromira fehér emberek“


Tényleg baromira fehér emberek…

2022. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!