Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg rosszul...

Szerintetek tényleg rosszul viselkedtem?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk nem rég volt Szilveszter, én pedig meghívtam magamhoz a baráti társaságot. Azt tudni kell hogy én egy kertes házban élek és olyan 11 óra körül kint ülők a barátaimmal, beszélgetünk, eszünk-iszunk. Szóval amit Szilveszterkor szokás csinálni. Egyszer csak hallom, hogy valaki petárdázik és az a valaki egyre közelebb jön. Mikor már szinte a kapum előtt volt, láttam hogy az egy gyerek az anyjával és a kb 8-10 éves gyereke hajigálja a petárdát. Hát mondom fantasztikus, a gyereknek már csak petárda kell a kezébe. Egy pillanatra elfordulok és egyszer csak hallom, hogy az én kertemen belül robban a petárda, szinte a kutyám orra előtt. A gyerek meg röhög hogy milyen jó móka és megint belök egyet, az anyja pedig jól szórakozik. Oda mentem a kapuhoz és tény hogy elég dühösen, de rá szóltam az anyjára hogy mégis mit képzel, miért engedi ennek a nyomi kis kölyöknek hogy ilyet csináljon. Na azt amit kaptam... nem is akarom leírni az egészet, de a végén már azzal fenyegetőzött, hogy rám hívja a rendőrséget, mert én bántom az ő gyerekét. Végül lenyugodott és tovább ment, majdnem utána mentem, hogy jól felpofozzam őt is és a gyerekét is, de végül lenyugtattak a barátaim. Szerintetek rosszul kezeltem a helyzetet?

2022. jan. 26. 23:26
1 2
 11/15 vyrob ***** válasza:
100%
Most így szívesen megkérdezném a nagyszüleimet, akik túl élték a második világháborút, hogy milyen jó móka lenne egy kicsit robbantgatni ? Tekintve hogy papám is petárdázott régen gyerekkorában aki szintén túl élte a háborút hiszen az osztrák határ igen közel volt és ausztriában már az 1920 as években is volt így nem zavarná mivel ő is szerzett be hajdani ausztriábol jó pár darabot , faterom is tolta régen még katonaság után is pedig ő is volt katona és ott is volt ám lőgyakorlat meg minden :) Kérdező nem magával a petárdával van a itt gond aki tényleg normális és tudja használni és nem egy utolsó rohadék az bátran használja itt az ilyen rohadékokat kell főleg elítélni akik így vissza élnek és másoknak kellemetlenséget okoznak
2022. jan. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze, azzal semmi baj nincsen ha valaki petárdázik, csak menjen egy olyan helyre, ahol nem nagyon zavar másokat vagy az állatokat. (habár azért egy 8-10 éves gyerek ne ezt csinálja)
2022. jan. 31. 08:04
 13/15 Jake Paul ***** válasza:
100%
A kérdezővel egyetértek én magam is pyros vagyok és Petárdás is de az ilyen rohadékoktól én is rosszul vagyok ha én ott lettem volna visszakézből lövök feléjük egy rakétát ( persze alap a petárda sem gyerekeknek való pont azért mert a hülye gyerek egy ilyen eszközt sokszor kezelni sem tud amit ausztriából hozott anno faterom petárdákat azon is az volt már a 80 as években is rá írva osztrákul hogy szigorúan 18 éven felül 18 éven aluliaknak nem adható el ! De minden európai országban ez a korhatár szinte az összes petárda pyrotechnikai eszköznél ami már nagyobb mint az 1 kategória Minden kép fel kellett volna jelenteni kérdező ez gyermek veszélyeztetés és garázdaság is egyben!
2022. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyuka kicsit már nagyon részeg volt
2022. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A petárdás baleseteknél sokszor illuminált állapotban van a bizonyos ember. És ha a gyereknek megtanítják, hogy a petarda gyújtása után egyből dobja el akkor nincs tragédia mert nem a tárgyak a veszélyesek hanem az emberek a gyerek meg valószínuleg nem volt részeg meg valószínüleg nem is drogozott
2022. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!