Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dolgozók, ti hogyan bírjátok...

Dolgozók, ti hogyan bírjátok ellátni a háztartást?

Figyelt kérdés
Pl mosni teregetni mikor tudtok, bírtok?
2022. febr. 3. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
69%
Munka után és hétvégén. Nem nagy ördöngösség. Simán megy, nem nagy ügy.
2022. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
9%

Na kezdődik a proli rinya.

Ezért kellett volna tanulni, meg vállalkozást csinálni, és lenne időd magadra, lenne egy párod, aki csak otthon lehetne, míg te napi pár órában keresel havi 1-5 milliót, és elvagytok.

2022. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
1-es munka után este 8kor, örülök, hogy élek.... Hétvégén meg ne ezzel törődjek már...
2022. febr. 3. 14:53
 4/86 anonim ***** válasza:
76%
Nem időzítek minden házimunkát egy napra, szóval nem kell vele sokat foglalkoznom. Egyik nap megcsinálok valamit, másnap megcsinálok valami mást, napi fél órát pont elég rászánni, hogy ne ússzon el a ház. Bepakolni a mosógépbe és kiteregetni meg kb 15 perc, szép is lenne ha problémát okozna :D A főzés a legidőigényesebb, de az is megvan 30-45 perc nagyon max 1 óra alatt előkészületekkel mindennel együtt, aztán mivel én főzök a párom mosogat. Ketten vagyunk, tehát mindketten kivesszük belőle a részünket, de amikor egyedül éltem se okozott problémát.
2022. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
Főzés 1 óra, egy vicc, már ne is haragudj, a konyhafőnökben egy óra :D
2022. febr. 3. 14:56
 6/86 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, akkor fizess meg egy takarító nőt. Ilyen egyszerű, ha lusta vagy rendet tenni magad körül.
2022. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
64%
Munka után, vagy a te esetedben ha délutános vagy, akkor munka előtt. Illetve szabadnapokon.
2022. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:
Épp azt pofáztam, hogy nem erre akarja valaki a hétvégéjét szánni... 6-os lusta a te rokonságod...
2022. febr. 3. 15:01
 9/86 anonim ***** válasza:
84%

A mosógép kimos. A teregetés 5 perc - szóval ezek elég rossz példák.

Porszívózni télen hétvégén szoktam, mert természetes fényben jobban látom a koszt. Én főzök is, tényleg sokminden megvan 1 órán belül, ebben a korábbi válaszolónak igaza van. Vásárlást megejtem hazafelé.

2022. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy 4-es válaszoló írta. Minden nap egy kicsit kell csinálni. A főzésen meg nem értem, hogy miért vagy kiakadva. Egy spagettit vagy rántott szeletet összedobni simán lehet fél óra alatt is.
2022. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!