Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Céltalanul tengődni az életben?

Céltalanul tengődni az életben?

Figyelt kérdés
Elég nagy problémával küzdök... nincs célom az életben, nincs hobbim és nem is érdekel semmi... már lassan közel vagyok a 40hez van családom, munkám (amit nem szeretek) de mégis minden nap kínlódás... oké itt a család, de rajtuk kívül az égvilágon nem csinálok semmit... a feleségem már szóvá tette de nem tudok változtatni mert nem megy.. hogy tehetném érdekesebbé az életem?
2022. febr. 6. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
keresel egy pszichológust
2022. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha Kövér Lászlót akarnám idézni, akkor pince, kötél, jó erős gerenda...

A rosszindulatú viccet téve, nézzük meg a helyzed: van valamilyen szakmád (jobb esetben, ha nincs, akkor csak még rosszabb), tehát dolgozol valahol és ez predesztinálja a helyzeted. Tehát nem vagy már 20 éves, hogy nekiállj valami teljesen új kitanulni. Tehát nincs mozgástered. Írod, van családod. Őket sem lehet lecserélni, legalábbis a gyerekeket, szülőket egyáltalán nem, feleséget esetleg, de ahhoz először kéne egy új jelentkező. Ez is off, ezekben sem lesz változás már az életedben. Viszont új hobbikat kereshetsz magadnak. Kezdj el sportolni, bármilyen sport jó, csak adjon egy új közösséget. Családos, dolgozó ember másra nincs lehetősége, sajnos ez van. Lehet lepontoztok, de akinek van egy munkahelye, hónapról hónapra él, vannak gyerekei, családja, az társadalmilag olyan szinten kötött, hogy nem nagyon van mozgástere. Ez a szomorú valóság.

2022. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó választ adtál 2-es, főiskolát végeztem, már cirka 10 éve vagyok ugyanazon az uncsi munkahelyen... 3 kisgyerekem van szóval le vagyok kötve, de amikor nem akkor nézek ki a fejemből és filózok, hogy igazából már semmihez nincs kedvem szinte csak pihenni...
2022. febr. 6. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátaid nincsenek?
2022. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs, mindenki másik városban él es még etyke is vagyok
2022. febr. 6. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, akkor is szerencsés ember vagy! Foglalkozz akkor a feleségeddel.
2022. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Dugd rongyosra a feleséged. Addig tedd még el nem hagy és nem kúr félre. Bár lehet megtette már a nagy muffal
2022. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!