Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Maszkpártiak! Titetek nem...

Maszkpártiak! Titetek nem zavar, hogy egy papírdarabbal az arcotok előtt létezünk ilyen sok ideje?

Figyelt kérdés
Meddig lehet ezt tűrni?

2022. febr. 7. 15:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Figyu, én nem unatkozom ennyire, hogy ezen frusztráljam magam, kerestem egy kényelmes modellt, amit mosok a többi ruhámmal, amikor szennyes, és totál nem ezen pörgök, hogy most ezzel vagy enélkül létezem, hanem azzal, hogy építsem a vállalkozásom és haladjon a magánéletem...Neked is azt ajánlom hogy csak vedd fel amikor kötelező, és foglalkozz fontosabb dolgokkal ;)
2022. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%

Menj ki az erdőbe, ott nem kell.

Addig lehet tűrni, amíg el akarod kerülni a vírust.

Ha inkább megbetegednél, azonnal leveheted.

Csak akkor előbb menj ki az erdőbe, hogy ne fertőzz másokat.

2022. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Nekem már fel sem tűnik, hogy az arcomon van.
2022. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%

Arra a 10 percre míg bevásárolsz...???


Ne csinálj bolhából elefántot...

2022. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Papírdarab? Az enyém nem papírból van.
2022. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Jobban zavar az, amikor havonta beteg vagyok és ezek egy része elhúzódó hurutos köhögésben végződik.
2022. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nemcsak bevásárlás, busz, vonat, egyéb zárt terek.

Sajnálom, hogy beteg vagy havonta, nekem nem 0-val egyenlő az immunrendszerem, szóval nem kapok el havonta felsőlégúti betegségeket.

2022. febr. 7. 15:26
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván senki sem örül neki. Már megszoktam. Az eldobhatót, ahogy írod "papírdarabot" nem kedvelem. Helyette textil maszkot használok. Minden nap tisztát veszek fel, kivasalom. Így mindig finom öblítő illata van. Általában vidám mintásat veszek, hogy ha már hordani szükséges legalább tetszetős legyen :)
2022. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%

"nekem nem 0-val egyenlő az immunrendszerem, szóval nem kapok el havonta felsőlégúti betegségeket."


Nekem sem SAJNOS (mert vannak autoimmun gondjaim is), viszont ha utánanéznél, tudnád, hogy ez nem ezen múlik, csak a reklámokban.

2022. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A vírus sem csak a maszkon múlik, valaki elkapja, ha csak ránézel, valakire ráköhöghetsz és semmi.

Ha autoimmun gondjaid vannak, akkor ez esetben bocsánat.

2022. febr. 7. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!