Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek van igaza; a testvéremne...

Kinek van igaza; a testvéremnek, vagy a szerelőknek?

Figyelt kérdés
Ma kicserélték nálunk a wc-t és a régi koszos csöveket otthagyták. A testvérem nagyon fel volt háborodva, de szerintem a szerelőnek egyáltalán nem kötelessége takarítani. Szerintetek jogosan mérges?

2022. febr. 9. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2022. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól tették, hogy ott hagyták. Ki tudja, hogy ki mit akar még azokkal a csövekkel csinálni. Ez a legtisztább így, ő csöve, azt csinál így vele, amit akar. Biztos volt már ilyenből balhé, hogy miért dobták ki, kellett volna még a sufniba.
2022. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy alapvetően nem szokták elvinni alapból az építési hulladékot a mesterek. Nyílván valakivel meg lehet erről állapodni az árajánlatkor plusz pénzért. Szerintem nem jogos a testvéred felháborodása.
2022. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a ti csövetek. Miért vitték volna el?

Hülyeség ilyenen felháborodni. Esetleg ha szól nekik, hogy ha szeretnék a csöveket akkor elvihetik. Majd a szerelő akkor eldönti kell e nekik.

2022. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerelők nem szemetesek
2022. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
A testvérednek. Én biztos rászóltam volna a szerelőkre, hogy " a szemetet is vigyétek inet", mert nem az én dolgom a sz*ros csöveket ide-oda rakosgatni.
2022. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

#7 és a kérdésben lévő illető: Az ilyen gyökerek miatt van a töke ki sokszor azoknak az embereknek, akik ügyfelekkel dolgoznak. Attól, hogy fizetsz neki, az nem azt jelenti, hogy a csicskáddá válik és kinyalja a s*ggedet is, ha te úgy gondolod az ő szolgáltatását. Nem komornyikot fogadtál, hanem szerelőket, akik berakják az új csöveket és kész. Ez nem úgy működik, hogy te a csökevényes agyadban elképzeled valahogy a szolgáltatást és neked áll feljebb, ha nem úgy van. És meg is indoklod, hogy ha te szerelő lennél, akkor te elvinnéd, mert így a logikus. Csak tudod a szerelő megy tovább szerelni és nem fél napig a te házadat fogja tatarozni, nem kukás és takarító, mert aztán gondolom megkérnéd arra is, na ha már elvitte a csöveket (amikhez kukát kell keríteni, ha hosszú, akkor feldarabolni stb, nem 1 perc, ahogy te gondolod), akkor söprögessen már fel meg mosson is fel.

Egyébként a helyzet oka még egyszer, hogy vannak olyanok, mint a #7es és van a másik állatfaj, akiknek az lenne a bajuk, hogy miért vitték el, neki az ment volna még a másik 666-féle haszontalan dolog mellé a sufniba és épített volna belőle valamit.

Összefoglalva, hogy az ilyen őstulkok is értsék, vannak szolgáltatások. Azoknak vannak szabályai (amiket nem te írsz!!), hogy mi tartozik bele a szolgáltatásba. Akármilyen logikátlan vagy neked nem tetsző a dolog, az a szolgáltatás úgy szól. Ha nem tetszik, akkor nem kell vele élni és gond letudva. Szóval ha nincs kedved csövet pakolni, akkor ne cseréltesd ki. Proli.

2022. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szemetesek!

Nalunk az ablakosok nem vallalnak athidalot, glettelest, meg ilyenek.

2022. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt az előzmény, miben egyeztek meg?

Alap felállás az szokott lenni, hogy otthagynak mindent és a lomokat kérésre viszik el.

2022. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!