Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek van igaza; a testvéremne...

Kinek van igaza; a testvéremnek, vagy a szerelőknek?

Figyelt kérdés
Ma kicserélték nálunk a wc-t és a régi koszos csöveket otthagyták. A testvérem nagyon fel volt háborodva, de szerintem a szerelőnek egyáltalán nem kötelessége takarítani. Szerintetek jogosan mérges?

2022. febr. 9. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

#8

Én ha fizetek, márpedig sokat fizetek, elvárom, hogy igenis vigyék el a lomot, mert nincs hová tennem.

Eddig mindig így volt, szó nélkül elvitte mindenki a szereléskor/javításkor keletkező hulladékot, ha nem fért bele a (panellakásban lévő) szemetesedényembe. Ez így a normális.

Proli pedig az, aki a világra hozott téged.

2022. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem, van egy szolgáltatás és nem annak az árától függ, hogy mire kötelezheted a szolgáltatót.

Én is szolgáltatónál dolgozom es a hátamon feláll már a szőr, amikor ezzel jönnek, hogy de ő havi xy összeget fizet (nem milliókat, csak nem 1000et, hanem mondjuk egy 20ast) és óriási prémium ügyfélnek képzeli magát, akivel kivételezni kell.

2022. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelességük elvinni. A testvéred legközelebb előre nyissa ki a száját.
2022. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelőnek nincs ilyen ,,funkciója" . Ő szerel. Aztán a hulladékkal majd azt kezd a tulaj, amit akar.
2022. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!