Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk az embereknek ha...

Mi bajuk az embereknek ha alkudozom? Ti sosem alkudoztok?

Figyelt kérdés
Nekem ennyit ér meg és kész. Én meg azt nem tudhatom, hogy belemenne-e. Ezért rakérdek.
2022. febr. 14. 12:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

9. Nincs kiírva, hogy fix ár.

Figyi 2ért odaadnák általában. 500Ft-ot korrekt engedik is ahogy látom, de nyilván itt ez már az eredeti árban bele van kalkulálva. Tehát tul.képpen 2ről indulnánk és természetesen ha fele áron be tudom szerezni máshol, akkor ki nem adok érte ennyit, hanem max ráteszek 500at

2022. febr. 14. 12:35
 12/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem minden kel el azonnal, ha reális áron hirdetik.

Alkudni kell, de nem mindenhol lehet. Aki ezen felb. Magát, az ne kereskedjen. Írja ki h fix az ár, ennyi.

2022. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtad mindenki felbaszódik, akkor lehet hogy veled van a probléma. :D

Miért adnák neked oda olcsóbban ha más megveszi teljes áron is?

2022. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

12. Okos.

13. Hülye de totál.

Olvasni tudsz aranyom? És értelmezni?

2022. febr. 14. 12:43
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az én árumra mondanád, amit 2500 pénzért hirdetek, hogy 1500-ért elviszed, akkor tőlem is kapnál egy nemleges választ. Azért 40%-kal levinni pofátlan.

Az meg mekkora parasztság már azt gondolni, hogy én azért hirdetem 2500-ért, mert 2000-ért már odaadnám, de te még ezt se akarod kifizetni, hanem még azt is levinnéd 500-zal.

2022. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"Olvasni tudsz aranyom? És értelmezni?"

És te? Szemmel láthatóan a neked nem tetsző válaszokat képtelen voltál értelmezni (vagy csak nem akartad, ami persze szintén nem egy pozitívum).

2022. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
10: messziről bűzlik, hogy te csak provokációból csinálod ezt az egészet...
2022. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
16: á, hagyd... tipikus verbálhuszár....
2022. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem érdekel, hogy neked mennyiért éri meg megvenni. A lényeg inkább mégis csak az, hogy az eladónak megéri-e annyit kapni érte. Ha nem, akkor nem beszólni kell. Azért baszódnak fel, mert pofátlan vagy és még neked áll feljebb. Nem is értem, hogy min háborogsz, hogy majdnem fele árral mondasz alá és azt mondják, hogy nem. Ha 2500 egy könyv, akkor már az eladó jófej, ha viheted 2000-ért. Ha viszel 5-öt, akkor állja a postát. Ez korrekt alku. A szrrágóskodás meg nem. Azért nem akarnak veled üzletelni, mert gyökér vagy. Ennyi a sztori.
2022. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Alkudni mindenhol lehet. Én mikor új hűtőt vettem az Euronicsban 270 ezerről (utolsó db volt) oda adták 200 ezerért.

Ha autót vesz az ember ott is lehet alkudni. Nyílván nem szoktam a boltban "kasszánál hogy hát de add már oda a farhátot olcsobban". De amivel lehet azzal nyílván kell nem hiába kereskedés :D

A sok zsugori kis puttyon jóskának meg üzenem hogy nőjjetek fel ne siránkozzatok. Tipikusan azok a zsidók vagytok akik 500Ft-on remegnek. Nyereségetek az legyen több milliárd mikor a túláraztok minden sz.rt de veszteségesetek 1ft se legyen. Büszkék lehettek magatokra!

2022. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!