Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul esett ez a vélemény ,...

Rosszul esett ez a vélemény , Ti is elgondolkodnátok rajta?

Figyelt kérdés

Van egy munkahelyem kb 1.5 hónapja, nem fizet olyan rosszul így tesómat is rávettem,hogy jöjjön ide dolgozni(jobb mint az előző munkahelye).

Mondtam is az egyik ismerősömnek(szoktunk viccelődni egymással,szurkálódni),hogy jönni fog tesóm és, hogy Ő kedvesebb mint én .

Erre másnap mondja nekem az ismerős, hogy tesóddal csak 15 percet beszéltem, de tényleg kedvesebb mint Én..(hát nagyon rosszul esett, meg is sértődtem)Mert egy másik munkatársam is ugyanezt mondta..kérdőre is vontam ,hogy ezt ,hogy érti.És akkor kimagyarázta,hogy szerényebb ,nem mondja ki úgy a véleményét ,mint Én.Tény és való,hogy kicsit felszabadultabb vagyok jobban kimondom ,amit gondolok mert nincs veszíteni valóm(csak pár hónapig akarok itt lenni).

Amúgy tesóm tényleg kedves ember , de magamat sem tartom rossz embernek.Igaz,hogy nem mindenkinek nyílok meg és nem mindenkivel akarok jóba lenni.Nehezen nyílok meg. Mondták már azt is,hogy kritikus vagyok.De szeretik,hogy megmondom a véleményem.

Amúgy meg próbálok kedves lenni , és azért is esett rosszul ez a két vélemény.



2022. febr. 18. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De minek mondtad, ha közben rosszul esik az igazság? Ők sem hozták volna fel, ha te előtte nem szólsz erről.

Amúgy kit érdekel?Nem vagyunk egyformák, mindkét személyiségnek van előnye és hátránya.Egy munkahelyre amúgy sem barátkozni járnak az emberek.

2022. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te úgy éled meg, hogy felszabadultan kimondod, amit gondolsz. Ők meg úgy, hogy bántóan beszélsz velük.

Amúgy ők se csináltak egyebet, csak felszabadultan elmondták neked, amit gondolnak. :-) Most te is átélheted, milyen érzés ez.

2022. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó ebben nagyon igazad van.

De, általában azoknak mondom meg a véleményem ,akit nem szeretek.Akit szeretek azt próbálom nem megbántani.

2022. febr. 18. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Joisten aldjon meg, szepet mondtak a testveredre.
2022. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!