Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha fiatalon vesztettétek...

Ha fiatalon vesztettétek volna el a családotokat,ti is elgondolkodnátok az öngyilkosságon?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 18:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2021. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%

Nem! Az élet nem igazságos! Soha nem is volt az. De ez nem ok a öngyilkosságra.

Akit komolyabb megpróbáltatások elé állít az élet, az később erősebbé válik!

2021. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs értelme végigszenvedni egy egész életet,különösen nem,ha az ember fiatal.

Család,barátok,társ,bármiféle támogatás nélkül szerintetek érdemes?

2021. dec. 25. 18:50
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Megannyi más dolgot tudsz csinálni. Ez nem szenvedés. Meg kell találnod a te utadat. Neked egy kicsit nehezebb de menni fog!
2021. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sokszor jár az eszem öngyilkosságon, nekem édesanyám meghalt gyerekkoromban, apám meg eldobott engem egy nőért, testvéreim nincsenek, az életem meg kilátástalan. Szóval igen, nagyon gyakran gondolkodom, hogy véget vetek mindennek, de mégis mindig van bennem egy kis reménysugár a jobb életre.
2021. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Nem, és te se tedd.
2021. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem. Amúgy felnőtt koromban a családom már inkább hátráltatott.
2021. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Hány éves vagy? Férfi/Nő?

Ez is sokat számít. De az Élet védelme az elsődleges. Te már most erősebb vagy nagyon sok embernél. Vagyis már bizonyítottál, csak nehéz kilátni abból a helyzetből. amiben éppen vagy.

2021. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
A legkeményebb emberek belőlünk lesznek akik korán elvesztették a szüleiket, mindenért meg kell küzdenünk az életben, nincs támogatás mint a gazdagoknak, de büszkék lehetünk ha el tudunk érni így is valamit az életben. Engem nem tudtak megtörni a körülmények, a szegénység, és sikerült kitörnöm. Remélem neked is sikerül majd.
2021. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Teljesen ugyanaz a történet,mint #5-nél.

Engem valahogy nem boldogít a hatalmas erőm,csak azt érzem,ott akarok lenni,ahol a családom.

A túlvilágon,ahol elmúlik minden fájdalom.

2021. dec. 25. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!