Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak engem szokott zavarni?

Ez csak engem szokott zavarni?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek valakivel egy olyan helyen, aminek a környékét mindketten ismerjük, például otthon, iskola, munkahely. Említ az illető egy másik helyet, és mutat valamerre, hogy "ott, a Nagyerdőben", és közben totál másik irányba mutat, mint ahol van az, amit említ. Titeket ez nem zavar?

2022. febr. 18. 17:10
A kérdező szavazást indított:
engem ez egyáltalán nem zavar
nekem ilyesmi fel sem tűnik
zavar, de megállom szó nélkül
zavar, ki is szoktam javítani, hogy "az nem arra van"
az én ismerősem nem csinálnak ilyeneket
szerintem te hülye vagy, kérdező
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember szerintem ilyen piti dolgokat nem vesz észre, ha pedig mégis, nem írja ki gyakorira. Miért olyan fontos ez?
2022. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aspergeres vagy?
2022. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, azt nem mondtam, hogy fontos, csak eszembe jutott.

Második, hogy őszinte legyek, nem tudom. Gondolkodtam már azon hogy felnőtt ember honnan szokta észrevenni, hogy van ilyen típusú rendellenessége... Pszichiáternél nem jártam, annyira nem érdekel a téma.

2022. febr. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!