Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak kamaszkori a dolog vagy...

Csak kamaszkori a dolog vagy próbáljak változtatni?

Figyelt kérdés
Nem rég kerültem új iskolába, és nincsenek barátaim. 15 éves 9.-es lány vagyok. Van az osztályban 2 fiú akiket hát nevezhetek a barátaimnak, de másokkal nem tudok barátkozni, ismerkedni. És nekem rosszul esik hogy ők arról mesélnek, hogy milyen jót mulattak a barátaikkal, de én nem tudok kivel. Tehát nem az a baj, hogy ők jól elvannak, hanem hogy én nem tudok kivel lógni a hétvégén például, vagy megbeszélni az ilyen "lelki" dolgokat. Mit tanácsoltok mit tegyek? Min változtassak magamon, hogy ne forduljak antiszociálissá?
2016. márc. 11. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem próbálj meg nyitott lenni. Merj beszélni az osztálytársaiddal. Légy nyitott. Biztos nehéz lehet, de próbálj meg beszélgetést kezdeményezni másokkal. És, ha elég magabiztosnak érzed már magad, akkor az azonos érdeklődésű embereket úgy is magadhoz vonzod.
2016. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ìrj nyugodtan, ha akarsz beszélgetni róla!
2016. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 drake13 válasza:
Mivel lány vagy akár beszélhetnél a többi lánnyal a ruháikról, ami talán jó kezdete lehetne egy párbeszédnek. -Szia Anna,de szép a ruhád! Úgy illik a csipkés minta ehhez a barna csizmához. Ez csak egy példa volt. Vagy ott vannak a helyes énekesek,akiket szintén minden lány szeret. Keress velük közös témát.
2016. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!