Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt a gyakorin...

Miért van itt a gyakorin provokatív, undorító kérdések ? Minek írják ki ? Vagy trollkodnak csak ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 05:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Sok a frusztrált férfi, aki itt éli ki a saját sikertelenségét. Írom ezt férfiként.

Én is voltak ilyen, aztán rájöttem, hogy nem ez a helyes irány.

2022. febr. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány, mindig van de nem vészes.
2022. febr. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Sok a hülye pszichopata:D

Itt olyan nagy csak a szájuk egyébként de a hétköznapokban pedig csendben vannak😀

Itt anonim módon ki tudják élni a frusztrációjukat.

Sokan pedig tényleg csak trollkodni járnak fel

2022. febr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Volt pszihopatás kérdés is ! És éjszaka valaki azt mondta hogy ő az. Azt írta simán kinyírna valakit ! És nő volt.....
2022. febr. 22. 06:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Női trollok is vannak, de kevesebben, ugyanis alapból sokkal aktívabbak a férfiak kommentelés terén.
2022. febr. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
1-es válaszoltam az egyik kérdésedre, de ezek utan mar lehet maskent gondolom. Ok hogy irod hogy rajottel hogy nem ez a helyes irany es valtoztatal, de azert ez mas fenyben tunteti fel a kerdesed. Ami amugy meg nem lenne kerdes ha megfelelo kozegben mozognal. A vizilabdazoknak is mind van parjuk pedig ok is olyan adottsagokkal rendelkeznek. Ez az oldal amugy nem arra valo hogy a frusztraciotokat kielhessetek. Nem ezert lett megalkotva hanem azert hogy segitsuk egymast.
2022. febr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#4 Azért mert azt írta, hogy nő volt, nem biztos, hogy igaz is.

Nem mondom, hogy minden nő normális (magamról sem állítok ilyet) pusztán arra célzok, hogy itt bárki bármit mondhat.

És sokan bármit el is hisznek, és azoknak a torkának esnek neki, akik próbálnak rávilágítani, hogy nem életszerű a sztori, vagy szimplán ordító kamu.

2022. febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szia ! Én írtam ki a kérdést ! Ha privát, akkor nem szóltam.
2022. febr. 22. 06:44
 9/16 A kérdező kommentje:
De igen mert úgy gondolom hogy nő volt. Mindegy, csak így még durvább. Éjszaka jött a kérdés kb hogy milyen egy pszichopata és valaki egy nő az volt !
2022. febr. 22. 06:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es igaza van az egyik valadzolonak hogy messzirol jott ember azt ir amit akar. Magyaran pasi is irhatta aki nonek adta ki magat. Nagyon naiv vagy es tapasztalatlan az online dolgokban.
2022. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!