Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt a gyakorin...

Miért van itt a gyakorin provokatív, undorító kérdések ? Minek írják ki ? Vagy trollkodnak csak ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 05:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
* valaszolonak
2022. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8-as ezt kinek írtad?
2022. febr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A 6 ra volt
2022. febr. 22. 07:15
 14/16 anonim ***** válasza:
A 6-os is én vagyok. 1-es Cölöp én neki írtam.
2022. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja és nem privátban keresett meg.6-os vagyok. Egy nyilvanos kérdésére válaszoltam amit o kerdezett. Utana találtam erre a kérdés válaszára.


Ha csak siman trolkodott vagy lepontozgatta az embereket frusztraltsagaban anno, akkor nem szoltam, bar ezek a sima trolkodasok lepontozgatasok is szerintem bizonyos helyzetben lehetnek marhara nem odaillo es marhara ciki mint pl. a Légy a Valentinom című filmben is a megsertodott allatorvos aki alneven fikazta a tanacsado blogolo ujsagiro not, persze ez az anonim szocsata a blogot igen nagyon nepszeruve tette mert mindenki tudni akarta ki a pasi es ki a no. De a pasi azert tette, mert a baratnoje a blogolo ujsagironotol kert tanacsot. De ennek a tanacsnak a hatasara szakitott vele. Persze az elet poenja hogy a valosagban is megismertek egymast anelkul hogy tudtak volna anonim ki kicsoda. Es termeszetesen az allatorvos pasi teljesen oda volt erte mikozben anonim meg frocsogott kozben a legcukibb jelenseg az allatorvos kollegaja volt aki remenytelenul szerelmes volt egy igen félénk nőbe. 😄


De amugy visszaterve pl. Komoly kerdesnel beir egy faviccet, hogy szerinte az mennyire vicces, amit nem mellesleg csak o ert mas nem.


De ha csak ilyen valaszokat ir az cukin vicces ilyen kerdesre hogy: Mi kell ahhoz hogy ilyen no uljon mellettem az autoba. Mire a troll valasz: Anyosules. A minap olvastam a gyk-n. Ha csak ilyenjeid vannak akkor nem szoltam.


Amugy soha nem ertettem hogy miert kell az embereknek frusztraltsagukban fröcsögni vagy mas neveben nagyon necces dolgokat irni, mint ami itt is volt pl. Hogy a kerdezo szerint no irta de szerintem meg pasi vagy egy unatkozo banda. Nem ertem miert nem mennek futni, sportolni. Szoval tenyleg nem ertem, hogy nem veszik eszre hogy ez a viselkedes nemcsak, hogy necces, de sajat magat is lejaratja. Mar a gyk-n vannak ilyen ikonikus nicknevek. Es amugy meg ez az oldal nem frocsogo oldal nem ezert talaltak ki.

2022. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De amugy az ő kérdesénél is volt egy ocsmány, aki mindig minden kérdésnél lebalázsozza a kérdés íróját. Szerintem ez is marha ciki. Tobb ezren regisztraltak nem mellesleg o neki itt a nickneve. Es meg csak a stilus sem hasonlit. Tobb nicknevet nem tud egy email címmel csinalni az illeto meg amugy is az alias email címek tilosak. Szoval ezeken a balazsos valaszolokon mindig kamillazni szoktam. Azt hiszi olyan poenos de micsoda? Az hogy mindenkit lebalazsoz? Szerintem inkabb szanalmas.

6-os vagyok.

2022. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!