Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan fontos a lányoknak...

Miért olyan fontos a lányoknak hogy a fiú sokkal magasabb legyen?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, és persze értem, hogy nagyon jól tud kinézni egy ilyen 'szép szál legény', meg nyilván nekem is tetszik, meg férfias meg blabla, de szerintem amekkora ügyet sok lány csinál belőle az már nagyon túlzás. Például hogy egymagas vagy 1-2 centivel alacsonyabb srác szóba se jöhet, meg olyasmi kijelentések, hogy '175/180 stb alatt a férfi nem férfi', ezenkívül örökösen a magassarkúval való szenvedés, mintha az ember egy ruhadarabhoz választana párt... Tudom hogy a férfiaknak is sok ilyesmi hülye elvárása van, de ez a magasságosdi egészen extrém.

2022. febr. 26. 04:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Na ez tényleg egy jó kérdés.
2022. febr. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%

Magas férfi mellett érzik magukat biztonságban,gondolom.Mondjuk nekem a 168 centimhez mondta már 160 centis nő,hogy alacsony vagyok hozzá:D

Bár lehet csak ürügy volt,nem tudom.

2022. febr. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
A magas férfi mellett érzik magukat biztonságban? Testőrt keresnek vagy mi?
2022. febr. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Nőként én sem értem, illetve egyszer értettem meg amikor egy magas, erős férfi volt a táncpartnerem és szinte repített, míg az alacsonyabb partnereim csak erőszakosan rángattak, de a hétköznapokban már nincs jeletősége szerintem.
2022. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem olyan fontos,mint ahogyan ezen témán lovagolnak az emberek.

Egy apróság, ami szerencsés ha teljesül,de nem ezen múlik egy jó kapcsolat.

Pont olyan ,mint a női mell mérete.

Csak azért mert kicsi vagy túl nagy , normális gondolkodású ember nem mond le a másikról, ha benne megtalálta a társát.

Aki ilyen szempontok alapján választ, azzal nem érdemes hosszútávon tervezni.

2022. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Én megmondom őszintén, hogy nem érezném magam komfortosan egy nálam alacsonyabb férfi mellett. Az nem zavar, ha ugyanolyan magas mint én, egy-két centin sem múlik semmi és nem kell 2 méteresnek sem lennie, de kényelmetlenül érezném magam amiatt, hogy nőként én vagyok a magasabb, egy nagy behemót szörnyetegnek érezném magam. Szeretek hozzábújni, megölelni és, ha biztonság érzetet ad (nyilván nem fizikai értelemben, mert nem támadnak meg minden utca sarkon stb., ahogy írták is előttem). Egy alacsonyabb srác lehet jófej, kedves, vicces, aranyos és nézhet is ki jól stb., de nem tudnék rá potenciális partnerként tekinteni emiatt.
2022. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Engem is zavarnak az alacsony férfiak de én 175cm magas vagyok nekem így sokkal nehezebb párt találni mindig minden adtól függ ki milyen magas.

Egy alacsony nő, az nem érti egy magas lány próblémáit, de egy magas nő szenved mert minnél magasabb egy nő annál nehezebb neki.

Én például 178 felettieket nézem mert számomra nem vonzo egy nálam alacsonyabb férfi nem tudok hozzá vonzodni nem tartom férfiasnak ha nálam alacsonyabb.


Szóval a magassági gondokat csak a magasok érthetik, az alacsony emberek elönyben vannak mert nekik bő ven ki jut a választás.

2022. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Én sem értem
2022. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

Meglepődtem hogy azt írtad lány vagy.

Férfiként nem tudom miért van ez. És egyébként valóban nagy jelentősége van, utasítottak vissza csak azért mert 2-3 centivel voltam nála magasabb.:)

2022. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
6-os vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva, csak leírtam a véleményemet, de köszi
2022. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!