Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan fontos a lányoknak...

Miért olyan fontos a lányoknak hogy a fiú sokkal magasabb legyen?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, és persze értem, hogy nagyon jól tud kinézni egy ilyen 'szép szál legény', meg nyilván nekem is tetszik, meg férfias meg blabla, de szerintem amekkora ügyet sok lány csinál belőle az már nagyon túlzás. Például hogy egymagas vagy 1-2 centivel alacsonyabb srác szóba se jöhet, meg olyasmi kijelentések, hogy '175/180 stb alatt a férfi nem férfi', ezenkívül örökösen a magassarkúval való szenvedés, mintha az ember egy ruhadarabhoz választana párt... Tudom hogy a férfiaknak is sok ilyesmi hülye elvárása van, de ez a magasságosdi egészen extrém.

2022. febr. 26. 04:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%
Mert ez egy màsodlagos nemi jelleg. A férfiak meg azt szeretik, ha a nõnek hosszabb a haja, vagy nagyobb a melle mint az övék🤷‍♀️
2022. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
34%

A hosszabb haj az rossz példa, azon tud változtatni az ember kedve szerint, de a magasságán nemigen.

Olyat sem sokat láttam, hogy egy férfi azért utasított volna vissza egy nőt, mert nem volt kirívóan nagy csöcse.🤷‍♂️

2022. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
45%
Nem rossz példa, mert ha egy nõ kedve szerint rövidre vágja a haját, rögtön megkapja a leszbikus femináci jelzõt és az esélyei drasztikusan csökkennek a férfiaknál.
2022. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
35%
Van mögötte pszichológia és ösztön is. A férfinek úgymond mindigis vadász, harcos, biztonság és otthon teremtő szerepe volt. A magasság előnyt és tekintélyt is jelentett. A mai világban a nők részéről, akinek fontos a magasság, kb meg sem tudják fogalmazni, hogy mi az oka, csak szimplán cikinek érzik, ha magasabb a pasi, mert hülyén mutat, meg magassarkú meg mittudomén. Tehát inkább elvárásnak tekintik, hogy magasabb legyen náluk a férfi és szóba sem állnak egymagassal, vagy alacsonyabbal. Nálam mondjuk nem számít a magasság. N
2022. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14%
14 Milyen magas vagy?
2022. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
30%

"Miért olyan fontos a lányoknak...?"

Nem olyan fontos a lányoknak.

2022. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
58%

Én is észrevettem ezt az elmúlt pár évben, hogy ez milyen fontos lett a nőknek, (vagy ez mindig is így volt csak az internet miatt többször látjuk leírva?) Jöhetünk itt biológiával meg miegymással, de akkor mi van azokkal a nőkkel, akiknek velük egy magas vagy éppen náluk alacsonyabb pasijuk van? Náluk nem működnek az ösztönök? Én úgy gondolom, hogy már-már divat lett ezt megnevezni elvárásként egy heteró nőnek. Nekem kifejezetten nem tetszik, ha egy férfi sokkal magasabb nálam pedig én sem vagyok alacsony.

A hajhossz meg nem másodlagos nemi jelleg, de ha csak példa volt, akkor semmi.

2022. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
60%
#15 152 cm vagyok, szóval én nem vagyok erre jó példa, mert lényegében mindenki magasabb nálam. De sosem tartottam fontosnak, hogy mindenképp magasabb legyen nálam az illető, szóval ha velem egymagas, vagy alacsonyabb férfi lenne szimpi, engem egyáltalán nem zavarna, hogy mekkora.
2022. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
21%
Én sem arról beszélek, hogy sokkal magasabb legyen nálam, de mondjuk a 173 centimmel nem szeretnék két fejjel magasabb lenni a páromnál...
2022. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
39%
Én is ilyen voltam, aztán beleszerettem egy nálam fél fejjel alacsonyabba. Akkor már egyáltalán nem számított!! Csak szerelem kell hozzá, és általában minden kapcsolathoz az lenne a jó.
2022. febr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!