Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy sikerült nektek pozitív...

Hogy sikerült nektek pozitív irányba megváltoztatni az életeteket?Hogy tud az ember megváltozni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 19:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
26%

Olvasd el a Titok című könyvet!

Azóta mindent máshogy látok!

2022. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
18%

Teljesen véletlenül láttam meg a kérdésedet,és ahogy nézem 2 percre a kiírás után már írtam is :-)

Tehét működik,de hogy mi működik azt majd a kömyv után fogo érteni :-)

2022. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még sehogy. Csak az optimista hozzáállasom segít át a nehézségeken. Mostanában nem érzem túl jól magam, nem úgy alakul az élet, ahogy elterveztem.
2022. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A Titok nem arról szól,hogy ha jóra gondolsz,akkor bevonzod a jót?Mintha lett volna erről egy film is.
2022. márc. 3. 20:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy felismertem a hibáim, és tudatosan kerülöm őket (már amelyiket felismertem, nyilván). Illetve ismerem a bennem élő "állatot", és terelgetem, mint egy pásztor a juhait.
2022. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen jobban bele gondoltam a dolgokba, ha történik egy kellemetlen szituáció,teljesen felesleges aggódnom érte,meg kellemetlenül éreznem magam,mert már úgyis megtörtént,és csak magamnak ártok azzal ha aggódom érte)


A nehézségek nem azért vannak,hogy tönkre tegyenek,hanem azért hogy tanuljunk belőle,és jobban értékeljük a jót, én például a nehézségek után,rá jöttem kire számíthatok,kik a barátaim,és hogy kiben bízhatok, tehát egy szóval ki tartozik az életemben ,és ki nem

2022. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan megfogalmazni, mit és hogyan szeretnék (sokan eddig sem jutnak el, úgy akarnak jól és boldogan élni, hogy nem határozzák meg a mikéntjét), egy könnyen végezhető, önszeretet feljesztő gyakorlat rendszeres alkalmazása, mentoráltatás, hallgatás a saját belső hangomra, megérzéseimre, sok év türelem és egyszercsak átfordult jóba minden. Nekem konkrétan sikerült az, hogy eléjem, hogy olyan munkám van, amit szerettem volna, hogy olyan autóm van, amit szerettem volna, hogy lényegesen jobb a jövedelmem, mint korábban, hogy nem vonzok be fasságokat, nem hagyom átragadni mások negativitásait, stb. Sok tapasztalatom és konkrétan működő megoldásaim is vannak az élet megjavítására.
2022. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7: A konkrétan működő megoldások közül tudnál példát mondani?
2022. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7es én is szeretném hallani :)
2022. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-9 felelősségvállalás :)
2022. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!