Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen önbántó/önmarcangoló...

Milyen önbántó/önmarcangoló gondolataid vannak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"nem lennék jó társ párkapcsolatban" "régen csókolóztam biztos szarul csinálnám" "régen volt csajom biztos b..az lennék" "miért nincs pénzem egy jobb kocsira csóró vagyok" "lusta vagyok" "pszichopata" ilyesmi :d ezek a mindennaposak..sorolhatnám még, de próbálok amúgy ezek a dolgok ellen tenni, vannak pozitív dolgok is de ugye nem az volt a kérdés.
2022. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jó semmire, és senkinek sem.
2022. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kövér vagy, béna vagy, kiállhatatlan, szerethetetlen, ostoba, ocsmány, életképtelen. Még lehetne sorolni...
2022. márc. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok elég jó és senkinek sem kellek, szerencsétlen, béna is, néha hihetetlenül kínos és esetlen, életképtelen.

Régen sokkal több ilyen gondolatom volt, de egy ideje már dolgozni kezdtem magamon, és azon is, hogy ne bántsam magam ilyenekkel, de még így is van pár visszatérő gyöngyszem :c

2022. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nincs elég tárhely meg online sem...
2022. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!