Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem irritál a gyerekes...

Titeket nem irritál a gyerekesek arroganciája?

Figyelt kérdés
Akiknek minden második mondatuk úgy kezdődik, hogy "ha lenne gyereked...".

2022. márc. 12. 16:18
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
De. Kb a fele mártírt játszik.
2022. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

1


Ugye?

2022. márc. 12. 16:27
 3/45 anonim ***** válasza:
13%
Fenèt. Egyszeruen a gyerekvallalas annyira ranyomja a belyeget mindenre es a gyerektelenek ezt nem ertik. A kerdes serto es provikativ, nem tudom miert kell hangulatot kelteni.
2022. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
97%
Akinek meg nincs, annak szerintük bűntudatot kellene érezni, mert neki milyen "könnyű" az élete. Mintha pisztolyt tartottak volna a fejéhez, hogy vállaljon gyereket.
2022. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
97%

Igen, én is megkaptam, hogy könnyű nekem, mert nincs gyerekem. Legutóbb pedig felvilágosítottak, hogy egy házaspár gyerek nélkül nem család. Sajnos ezt eddig nem tudtam.

N

2022. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Engem is csesztetnek mindig családban, hogy nincs gyerekem. Szerintem, nem kötelező gyereket nevelni senkinek sem.
2022. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
8%
Engem a gyerektelenek arroganciája irritált, mos meg már mindegy mert felnőttek.
2022. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
59%

Hazaspar az onmagaban nem csalad. De nekik is vannak szuleik, az mar ugy egyutt csalad.

A gyermektelenek egy resze ousztan kenyelembol nem vallal gyereket es fuj a gyerekesekre, a gyerekesek egy resze pedig a gyerektelenekre fuj.

Minek?

Ha nem akar valaki gyereket akko ne vallaljon es kussoljon elje az eletet ne ugasson bele a csaladtamogatasokba se.

Ha valaki gyereket vallal az is kussoljon elje az eletet es ne irigykedjen a gyerektelen szabadidejère, utazgatasairs stb


Ez kva ecceru lenne ha mindenki kepes lenne a sajat kibszott dolgaval torodni

2022. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%
De, irritál. Viszont szerencsére nem minden anyuka ilyen. Vagy csak nem mutatja ki mindenki. :)
2022. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően az egész gyerektéma irritál, ha arra van kifuttatva a dolog, hogy valaki jobb/több azért mert éppen van/nincs gyereke. Vagy esetleg az állami propaganda/pénzosztás téma felől közelít valaki
2022. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!