Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változókor (klimax) közben,...

Változókor (klimax) közben, után mennyire lett más a nejed, férjed, párod, családtagod vagy ismerősöd, kedvesebbé, kiegyensúlyozottabbá vált vagy éppen egyfajta házisárkánnyá?

Figyelt kérdés

Főként kívülállók véleménye érdekel, ne az érintetteké.

Hány évesen klimaxolt az illető, vagy mennyi volt, amikor megváltozott a jelleme?



2022. márc. 23. 18:36
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
#20 Köszönöm a válaszod! Már kezdek egész szakértő lenni a témában. :) Sajnálom, hogy Neked is így alakult. Én próbálom a párom szemszögéből is nézni a dolgokat. Egyrészt megértem őt is. Viszont én elmondtam neki és tényleg nem kérek nagy dolgokat, még szex sem kellene. Csak kis összebújás -masszírozás és ez is mondjuk csak havonta egyszer de lehet ritkábban is. Aztán a későbbiekben hátha megjön a kedv. De sajnos erre sincs esélyem , teljes az elzárkózás. Pedig ápolt, igényes vagyok magamra és a ruháimra is. Eddig mindig (anno) igyekeztem, hogy a partneremnek soha ne legyen kelletlen tapasztalata. Az a baj ha már csak megemlítem a témát nézeteltérés támad és, hogy én ne fárasszam ezzel. Annyit mond csak ha én ezt annyira akarom akkor szakítsunk és keressek valakit akibe "bedugdoshatom". No meg , hogy mennyire szemetek a férfiak, hogy "emiatt" felrúgnak többéves kapcsolatokat és házasságokat.
2022. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 46 éves nő vagyok. 10 éve vagyok a párommal. Az utóbbi 1 évben azt vettem észre, hogy éjszaka gyakran leizzadok, le kell vennem a hálóruhát. Tudatosan próbálok készülni a nehéz időszakra. Páromtól előre elnézést kértem a következő 10 évre. 1 éve odafigyelek az étkezésre, elkezdtem tornázni. Fogytam és csinosabb lettem, szeretném, ha ez örök életmódváltás lenne. A szex még mindig remek, de hosszabb előjátékot igénylek. Beszéltünk a későbbi sikosító használatáról is. Szóval, remélem, hogy a tudatos felkészüléssel nem megy tönkre a kapcsolatom, bár nem tudom, hogy a hormonváltozások milyen hatással lesznek rám.
2022. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

21-es

Csak tudod, te is reagálhatnál ugyanígy, mondván, hogy mennyire szemetek a nők, hogy képesek felrúgni több éves kapcsolatokat, csak mert nincs kedvük széttenni a lábukat. De ezt próbálnád meg, kirúgna téged a "kedves" párod. Nagyon nem vagytok egyenrangúak ebben a kapcsolatban, sajnos. Totálisan az asszony irányít, ő a főnök. Biztosan vannak szeretetreméltó, jó tulajdonságai is, mint mindenkinek, ami miatt megéri mégis ragaszkodni hozzá, de ez nagyon szomorú, hogy így bánik veled.

Vagy ha megpróbálnál valamit nem megtenni, ami neki fontos, pl. születésnapi ajándék, karácsony ünneplése vagy elmenni vele valahová, akkor dobva lennél. Pedig jogos lenne, ő sem tesz meg neked olyasmit, ami neked lenne fontos.

2022. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
#23 Igaz! Nagyon erős egyéniség. Most már kezdek másként gondolkodni. Ha valakit elém sodor az élet engedni fogok a csábításnak.
2022. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
10 es! Én 49 vagyok de pont az ellenkezője lettem .Szülés óta 15 évig nulla libidó most meg rendeződött Nem tudom melyik a jobb
2022. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
#25 Gyakorlatilag párom amikor 45-46 éves lett teljesen megszűnt a nemi vágya. Külsőleg meg nem mondanád róla. Sajnos nekem nem szűnt meg és ez a legnagyobb átok az életemben pedig próbálok mindent megtenni a nemi vágy elnyomására.
2022. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
26 os! Nem csak azt hiszi a nejed hogy már nem fiatal és nem kívánod és azért zárkózik inkább el? Szoktál bókólni neki csak úgy simán pl hogy milyen csinos? (25 ös voltam) Nekem is vannak ilyen gondolataim 49 évesen Ugyan a libidóm magas de félek a párom már nem kíván annyira
2022. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
#27 Megdicsértem, bókoltam is , mindenben segítettem. Ő meg is van elégedve teljesen magával még a huszonéves kolléganői is dicsérik. Ennek ellenére ő határozottan kijelentette nagyon szeret engem de nem kar szexet és még összebújást sem. Természetesen külön hálóban is alszunk. Várjunk hátha visszajön egyszer a libidója de nem ígér semmit.
2022. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak libidofokozo "gyógyszerek", vegyél neki ilyesmit, hátha.
2022. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
29. Sajnos ilyen szert sosem szedne be mert neki az a véleménye nincs semmi baja és teljesen jó így neki. De nincs is a piacon olyan szer ami ezen segíthetne.
2022. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!